Liis Lemsalu Joss Stone'ist: ma olen ilmselt tema suurim fänn Eestis ({{commentsTotal}})

11. oktoobril astus Nordea kontserdimajas lavale Grammy'ga pärjatud Ameerika lauljanna Joss Stone - teda soojendab Liis Lemsalu, kes rääkis "Ringvaates", miks talle juba aastaid Joss Stone'i muusika meeldinud on.

Laulja Liis Lemsalu kinnitas, et nii kaua, kui ta Eestis on viibinud, on ta pidanud end kõige suuremaks Joss Stone'i fänniks. "Ringvaate" stuudiosse oli ta kaasa võtnud ka Joss Stone'i plaadid enda kogust, millele ta loodab teisipäeval ka autogrammid saada. "Ma olen pikka aega plaaninud teda minna vaatama ka välismaale, aga on jäänud igasugu plaanide pärast minemata," nentis ta.

Lemsalu jaoks oli suur üllatus, et tal tekkis võimalus Joss Stone'iga samale lavale astuda. "Ma usun, et mina ei olnud ainsana valikus, vaid saadeti erinevad variandid ning nendest valiti kõige meeldivam," selgitas ta ja rõõmustas, et tema just valituks osutus. "Minu kava kestab 40 minutit, kus tuleb esitusele kindlasti möödunud suve hitt "Sinu ees"."

Parim Joss Stone'i lugu on Liis Lemsalu jaoks "While You're Out There Looking for Sugar" (vaata videot altpoolt).

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: Ringvaade



"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.