Liis Lemsalu Joss Stone'ist: ma olen ilmselt tema suurim fänn Eestis ({{commentsTotal}})

11. oktoobril astus Nordea kontserdimajas lavale Grammy'ga pärjatud Ameerika lauljanna Joss Stone - teda soojendab Liis Lemsalu, kes rääkis "Ringvaates", miks talle juba aastaid Joss Stone'i muusika meeldinud on.

Laulja Liis Lemsalu kinnitas, et nii kaua, kui ta Eestis on viibinud, on ta pidanud end kõige suuremaks Joss Stone'i fänniks. "Ringvaate" stuudiosse oli ta kaasa võtnud ka Joss Stone'i plaadid enda kogust, millele ta loodab teisipäeval ka autogrammid saada. "Ma olen pikka aega plaaninud teda minna vaatama ka välismaale, aga on jäänud igasugu plaanide pärast minemata," nentis ta.

Lemsalu jaoks oli suur üllatus, et tal tekkis võimalus Joss Stone'iga samale lavale astuda. "Ma usun, et mina ei olnud ainsana valikus, vaid saadeti erinevad variandid ning nendest valiti kõige meeldivam," selgitas ta ja rõõmustas, et tema just valituks osutus. "Minu kava kestab 40 minutit, kus tuleb esitusele kindlasti möödunud suve hitt "Sinu ees"."

Parim Joss Stone'i lugu on Liis Lemsalu jaoks "While You're Out There Looking for Sugar" (vaata videot altpoolt).

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: RingvaadeInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".