"Kapist välja" laiendab uuel hooajal ulatust ({{commentsTotal}})

"Kapist välja" saatejuht Anne Vetik. Autor/allikas: "Kapist välja"

Kuna disainisaate "Kapist välja" esimene hooaeg osutus vägagi menukaks, näeb teisel hooajal saateid nii ETV kui ka ETV2 kanalilt.

""Kapist välja" laiendab oma ampluaad – enam ei räägi me vaid moest, vaid üldisemalt kõigest sellest, mida kohalikul loomemajandusmaastikul valmistatakse. Seega läheme külla ka tootedisaineritele, aga endiselt on saadetes ka palju moodi," rääkis saate toimetaja Helen Saluveer Menule.

Toimetaja tõdes, et Eestis on palju andekaid tegelasi, kellest saates rääkida. "Sel korral pidime jälle tegema valiku, aga ideid ja teemasid ja persoone jätkuks veel mitmeteks hooaegadeks," rääkis Saluveer.

Saluveer lisas, et kaamerad sõitsid uuel hooajal koos saatejuhiga ühele väga eksootilisele saarele, kuid seda, kuhu ja miks, saab juba peagi saatest vaadata.

"Kapist välja" teine hooaeg, mis valmib koostöös Tallinna loomeinkubaatoriga, alustab 20. novembril. "Algaval hooajal on oma saade ka meestele ja lastele – nendelegi luuakse Eestis palju põnevat disaini," lubas Saluveer.Inimesed
Heli LäätsHeli Lääts
Heli Lääts: kui hinges on kitsas, siis meri lohutab

Jaanipäeval 85aastaseks saav Heli Lääts ütles intervjuus Õhtulehele, et pole üle saanud abikaasa Peeter Sauli kaotusest kolm aastat tagasi ning et teda aitab meri.

elu
RobootikavõistlusRobootikavõistlus
Robotex jõuab esmakordselt Küprosele

Eeloleval esmaspäeval toimub tehnoloogiaalane kogupereüritus Robotex esmakordselt Küprose pealinnas Nicosias. Tegemist on esimese Robotexi üritusega väljapool Eestit.

Tele/raadio
Noorte laulu- ja tantsupidu 2011. aastal.Noorte laulu- ja tantsupidu 2011. aastal.
Noorte laulu- ja tantsupidu kajastatakse kõigis ERRi kanalites

Juuli algus toob ETV ekraanile XII noorte laulu- ja tantsupeo "Mina jään" ülekanded. 26. kuni 30. juunil on eetris traditsioonilised peo ettevalmistust näitavad 10-minutilised eelsaated "PEOLE!", mida juhivad Margus Saar, Anna Gavronski, Piret Järvis, Taavi Eilat ja väike Kase Kai Kihnust.