"Kapist välja" laiendab uuel hooajal ulatust ({{commentsTotal}})

"Kapist välja" saatejuht Anne Vetik. Autor: "Kapist välja"

Kuna disainisaate "Kapist välja" esimene hooaeg osutus vägagi menukaks, näeb teisel hooajal saateid nii ETV kui ka ETV2 kanalilt.

""Kapist välja" laiendab oma ampluaad – enam ei räägi me vaid moest, vaid üldisemalt kõigest sellest, mida kohalikul loomemajandusmaastikul valmistatakse. Seega läheme külla ka tootedisaineritele, aga endiselt on saadetes ka palju moodi," rääkis saate toimetaja Helen Saluveer Menule.

Toimetaja tõdes, et Eestis on palju andekaid tegelasi, kellest saates rääkida. "Sel korral pidime jälle tegema valiku, aga ideid ja teemasid ja persoone jätkuks veel mitmeteks hooaegadeks," rääkis Saluveer.

Saluveer lisas, et kaamerad sõitsid uuel hooajal koos saatejuhiga ühele väga eksootilisele saarele, kuid seda, kuhu ja miks, saab juba peagi saatest vaadata.

"Kapist välja" teine hooaeg, mis valmib koostöös Tallinna loomeinkubaatoriga, alustab 20. novembril. "Algaval hooajal on oma saade ka meestele ja lastele – nendelegi luuakse Eestis palju põnevat disaini," lubas Saluveer.Tanel Padari uue loo autoriõigusi saab osta igaüks

Tanel Padar andis välja uue singli peakirjaga "Parem veelgi", mis ilmus koostöös värske Eesti start-upiga Fanvestory, kelle abiga saab igaüks Tanel Padari tegevust toetades loo erinevatest õigustest osa saada ja nii omakorda raha teenida.

Andra Teede: mina "Õnne 13" viimast osa kirjutama ei hakka

"Õnne 13" stsenarist Andra Teede tunnistas, et tema ülimenukal seriaalil "Õnne 13" lõppu ei näe.

Eurovisioon
EBU: Ukrainat ohustab Eurovisioonilt kõrvalejäämine

Euroopa Ringhäälingute Liidu (EBU) direktor kinnitas, et kui Ukrainaga ei jõuta kokkuleppele seoses Venemaa eurolauliku Julia Samoilova esinemisega, siis võivad Ukrainale kaasneda saktsioonid.

Inimesed
Stilist Gerly Tinn kaalukaotusest: ma kavatsen oma sünnikaalu saavutada

"Ringvaates" oli külas stilist Gerly Tinn, kes rääkis sellest, kuidas ta on tänaseks kaotanud kakskümmend kilo.

elu
"Ringvaade" maitses militaarmatkatoitu

Saates sai aimu, millised on moodsad Eestis toodetud, pakendatud ja disainitud toidukaubad, mis on mõeldud sõjaväelastele metsas tarbimiseks. Näiteks peedisupp fetajuustuga.

Tele/raadio
ETV ekraanile jõuab suurejooneline MustonenFest Tel Aviv 2017

ETV toob täna ekraanile rikkaliku saate muusikafestivalist MustonenFest Tel Aviv 2017.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.