ERR.ee video: "Vikerhommik" ja Liis Lemsalu valmistasid uutele R2 hommikutegijatele üllatuse ({{commentsTotal}})

Täna täitus Raadio 2 hommikuprogrammi värsketel tegijatel Dannar Leitmaal ja Karl-Andreas Kalmetil esimene ühine nädal uuel ametipostil ning sel puhul otsustasid kolleegid Vikerraadiost meestele väikese üllatuse korraldada.

"Vikerhommiku" tegijad Taavi Libe ja Helle Rudi palusid lauljanna Liis Lemsalul viia Raadio 2 hommikuprogrammi juhtidele otse-eetris üllatuseks torti ja väikesed kingitused.

"Issand jumal, mis nüüd juhtus," kõlas R2 eetris, kui külaline ootamatult stuudiosse astus. Kalmetil ja Leitmaal ei läinud siiski palju aega, et aru saada, kes sellise hommikuüllatuse neile korraldanud oli.

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Heli LäätsHeli Lääts
Heli Lääts: kui hinges on kitsas, siis meri lohutab

Jaanipäeval 85aastaseks saav Heli Lääts ütles intervjuus Õhtulehele, et pole üle saanud abikaasa Peeter Sauli kaotusest kolm aastat tagasi ning et teda aitab meri.

elu
RobootikavõistlusRobootikavõistlus
Robotex jõuab esmakordselt Küprosele

Eeloleval esmaspäeval toimub tehnoloogiaalane kogupereüritus Robotex esmakordselt Küprose pealinnas Nicosias. Tegemist on esimese Robotexi üritusega väljapool Eestit.

Tele/raadio
Noorte laulu- ja tantsupidu 2011. aastal.Noorte laulu- ja tantsupidu 2011. aastal.
Noorte laulu- ja tantsupidu kajastatakse kõigis ERRi kanalites

Juuli algus toob ETV ekraanile XII noorte laulu- ja tantsupeo "Mina jään" ülekanded. 26. kuni 30. juunil on eetris traditsioonilised peo ettevalmistust näitavad 10-minutilised eelsaated "PEOLE!", mida juhivad Margus Saar, Anna Gavronski, Piret Järvis, Taavi Eilat ja väike Kase Kai Kihnust.