Maria Listra ema Liivi on "Ooperifantoomi" näinud 20 korda ({{commentsTotal}})

"Ooperifantoomis" laulva Maria Listra ema Liivi tunnistas, et on tütrega hea sõbranna ning ühtlasi tema suurim kriitik.

"Maria ütleb, et kõige suurem kriitik ongi ema. Kui on midagi mille eest ma olen valmis hõiskama "braavo", on see ka seda väärt. Ma olen alati analüüsinud läbi kõik tema esitatu," kirjeldas naine ETV saates "Ringvaade".

Ta naeris, et on "Ooperifantoomi" näinud umbes 20 korda. "On olnud kordi, kus ma leian, et mõni koht vokaalselt oleks võinud olla avardatum," tunnistas Listra, kes tõdes, et tema kriitika pole alati positiivne.

Vanemuise "Ooperifantoomi" lavastaja on Georg Malvius, peaosades mängivad Koit Toome, Maria Listra või Hanna-Liina Võsa.

Täna tunnustati üle Eesti parimaid õpetajaid ning tunnustuse sai ka lasteaia Pääsusilm muusikaõpetaja ja omanimelise laulukooli omanik Liivi Listra.

Listra ütles, et tema lastega käib kõik ainult läbi pai, kallistuse ja embuse. "Ma olen alati öelnud, et muusika on parim sõber ja minul on küll suu kõrva taga lipsus kogu aeg," ütles Listra.

Toimetaja: Rutt Ernits"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.