Maria Listra ema Liivi on "Ooperifantoomi" näinud 20 korda ({{commentsTotal}})

"Ooperifantoomis" laulva Maria Listra ema Liivi tunnistas, et on tütrega hea sõbranna ning ühtlasi tema suurim kriitik.

"Maria ütleb, et kõige suurem kriitik ongi ema. Kui on midagi mille eest ma olen valmis hõiskama "braavo", on see ka seda väärt. Ma olen alati analüüsinud läbi kõik tema esitatu," kirjeldas naine ETV saates "Ringvaade".

Ta naeris, et on "Ooperifantoomi" näinud umbes 20 korda. "On olnud kordi, kus ma leian, et mõni koht vokaalselt oleks võinud olla avardatum," tunnistas Listra, kes tõdes, et tema kriitika pole alati positiivne.

Vanemuise "Ooperifantoomi" lavastaja on Georg Malvius, peaosades mängivad Koit Toome, Maria Listra või Hanna-Liina Võsa.

Täna tunnustati üle Eesti parimaid õpetajaid ning tunnustuse sai ka lasteaia Pääsusilm muusikaõpetaja ja omanimelise laulukooli omanik Liivi Listra.

Listra ütles, et tema lastega käib kõik ainult läbi pai, kallistuse ja embuse. "Ma olen alati öelnud, et muusika on parim sõber ja minul on küll suu kõrva taga lipsus kogu aeg," ütles Listra.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".