Kaire Vilgatsi uues etenduses näeb üle 200 kostüümi ({{commentsTotal}})

Kaire Vilgats sõidab neil päevil mööda Eestit ja annab kabaree-etendusi pealkirja all "Teid kutsub kabaree!". Vilgats käis "Ringvaates" asjast lähemalt rääkimas.

Etenduses kõlavad laulud muusikalidest "Chicago", "Cabaret" ja "Burlesque", kaasaegsed ja klassikalised pop-hitid eesti ja inglise keeles ning loomulikult ka kankaan.

"See on natuke nagu stand-up komöödia vormis ka. Mina isiklikult räägin tõestisündinud juhtumistest. On tõesti pikantseid seiku ja igasuguseid muid toredaid asju," selgitas Vilgats. Ta lisas, et kontserdi jooksul käib lavalt läbi rohkem kui 200 kostüümi.

Allikas: "Ringvaade"Inimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".