Täna õhtul jõuab eetrisse esimene osa sarjast "Eesti lipp ümber Kuuba" ({{commentsTotal}})

4. oktoobril näitab ETV2 esimest osa kümneosalisest saatesarjast "Eesti lipp ümber Kuuba", mis räägib seitsmeliikmelise eestlaste seltskonna seiklustest Kuuba saareriigis.

"Tegemist on kommunistliku riigiga ja kõiki nippe, mida me lapsepõlvest teame, seal ka kasutatakse. Seal on kaks raha paralleelselt kasutusel ja sellega üritatakse kogu aeg sind petta. Politsei pidas meid vähemalt kakskümmend korda kinni ja see tähendas kogu aeg väljaminekuid. Inimestel raha tegelikult ei ole, süüa ei ole, kõik on eriti halvas seisus. Samas Kuuba on ikkagi kommunism Hispaania kastmes, hea ja lõbus on seal ühelt poolt, aga teiselt poolt on see väga kinnine ühiskond," rääkis saatesarja osaline Mart Mere.

Reisiseltskond tegi 15 päevaga Kuubale ringi peale, maitses kohalikku toitu, tutvus vaatamisväärsuste ja inimestega.

"Eesti lipp ümber Kuuba" on ETV2 eetris alates 4. oktoobrist teisipäeviti kell 21.35.

Toimetaja: Madis LaurInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.