Täna õhtul jõuab eetrisse esimene osa sarjast "Eesti lipp ümber Kuuba" ({{commentsTotal}})

4. oktoobril näitab ETV2 esimest osa kümneosalisest saatesarjast "Eesti lipp ümber Kuuba", mis räägib seitsmeliikmelise eestlaste seltskonna seiklustest Kuuba saareriigis.

"Tegemist on kommunistliku riigiga ja kõiki nippe, mida me lapsepõlvest teame, seal ka kasutatakse. Seal on kaks raha paralleelselt kasutusel ja sellega üritatakse kogu aeg sind petta. Politsei pidas meid vähemalt kakskümmend korda kinni ja see tähendas kogu aeg väljaminekuid. Inimestel raha tegelikult ei ole, süüa ei ole, kõik on eriti halvas seisus. Samas Kuuba on ikkagi kommunism Hispaania kastmes, hea ja lõbus on seal ühelt poolt, aga teiselt poolt on see väga kinnine ühiskond," rääkis saatesarja osaline Mart Mere.

Reisiseltskond tegi 15 päevaga Kuubale ringi peale, maitses kohalikku toitu, tutvus vaatamisväärsuste ja inimestega.

"Eesti lipp ümber Kuuba" on ETV2 eetris alates 4. oktoobrist teisipäeviti kell 21.35.

Toimetaja: Madis Laur"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.