"Maahommiku" saatejuhtide suurimad väljakutsed: lambapügamine ja päev maapoe leti taga ({{commentsTotal}})

Saatejuhid Laura Kõrvits ja Mari Tamm rääkisid oma põnevaimatest väljakutsetest esimesel hooajal "Maahommiku" saatejuhtidena.

Laura Kõrvits tunnistas, et tema jaoks oli üks põnevaimaid hetki, kui ta lammast pügas. Proffidelegi üllatuseks tegi ta seda 22 minuti ja 47 sekundiga. "Mehed arvasid, et mul läheb üle poole tunni. Üllatasin neid ka oma kiirete kätega. Muidugi ma tunnistan, et pügaja Mehis aitas mind ka natukene, aga mitte liiga palju," kirjeldas Kõrvits "Vikerhommikus".

Ta selgitas, et Eestis on väga vähe lambapügajaid, kõigest kaks meest, kes ootavad väga konkurentide ilmumist. Kõrvits ise tõdes, et kogemus oli põnev ning kõik riided pidi ta pärast lambapügamist muidugi pessu panema. "Mul oli kokku lepitud, et ma tahan seda proovida, aga kui ma kohale läksin teksapükstes ja valge t-särgiga, siis nad said muidugi kõva häälega naerda," meenutas Kõrvits.

Saatejuht lisas, et seni raskeim väljakutse "Maahommikus" on olnud hoopis õunakorjamine. "Kui ma käisin Räpina kandis õunu korjamas, oli see füüsiliselt keerulisem, seda ma tegin kaheksa tundi jutti ja õhtuks oli selg kange," meenutas ta.

Mari Tamm vaatas lambapügamislugu kadeda meelega, kuid käis ise "Maahommiku" saates üheks päevaks maapoe müüjaks. "Selline naljakas seik oli, et kui me olime kohal ja läksime õue filmima, siis pärast materjali vaadates oli kuulda heli, kuidas müüja ütles, et ta arvas, et Maalehest tullakse, aga tuldi hoopis kaameratega," naeris Tamm.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.