Tekstiilikunstnik Eve Sisa: õnnetus tõi uue tegevuse ({{commentsTotal}})

Haljala kohalik tekstiilikunstnik Eve Sisa tutvustab oma värvikat loomingut, tegusal proual ei ole ideedepuudust veel tekkinud.

Tekstiilikunstnik Eve Sisa on elujooksul loonud peamiselt moekunsti, kuid nüüd juba eaka prouana, on ta jõudnud hoopis vaipade juurde. "See värvikas looja on elu jooksul disaininud rohkelt riideid nii endale kui teistele," tutvustas saatejuht Reet Linna. "Pulmakleitidest rahvuslike riieteni. Proua Eve ei armasta paigalseismist ja nüüd on ta jõudnud hoopis uute väljakutsete juurde."

"2013 jäi tööd vähemaks ja on nagu küllalt ka tehtud," meenutas Eve Sisa. "Siis juhtus nii, et ma kukkusin jalgrattaga ja ma ei saanud mõnda aega muud teha, kui istuda siin õues ja vaadata neid lilli. Ja siis ma alles avastasin nende tõelise ilu." Nii hakkas Eve Sisa kandma lillede võlu iluvaipadesse.

Evel on tuttav turismitalu pidaja Marge, kes koob vaipuja teeb põhjad, millele Eve loob peale oma lillelise kunsti.

Vaadake vaipu juuresolevast videost. 

Toimetaja: Valner ValmeInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".