Tõnis Niinemets: Põlvas poolteist tundi keegi ei naernud ({{commentsTotal}})

Saates "Hommik Anuga" olid külas näitlejad Piret Krumm ja Tõnis Niinemets, kes osalevad algaval nädalal ka Tallinn Comedy Festivalil. Naljast juttu tuligi

Piret Krumm ütles, et igapäevaelus juhtub kõige rohkem kentsakaid seiku seoses sellega, et tal on Lada (Žiguli). Peamiselt tekitab see negatiivset tähelepanu. "Ma ei taha küll olla rassist, aga peamiselt need ülbitsejad on BMW omanikud," märkis Krumm. Ükskord suvel aga hõigati kõrvalesõitnud autost hoopis: "Sul on väga lahe auto!" Seejuures viskas komplimendi tegija aknast sisse nimekaardi.

Piret olnud siis tükk aega kõrvust tõstetud, kuni ta peatudes sai kaarti lugeda. Sellel oli firma hüüdlausega: "Too oma vana auto meile!"

Mis siis saab, kui räägite oma nalja ära ja saalis on vaikus, küsis saatejuht Anu Välba.

"Minul oli selline olukord Põlvas," vastas Tõnis Niinemets, "ja see kestis poolteist tundi. See on selline kummaline tunne, kus mõtled, et kas see ei toimi, või praegu ei toimi, või viga on minus, ja siis vahepeal vaatad, kas püksilukk on kinni. Aga siis etenduse lõpus tõusti püsti ja plaksutati kauem kui mujal, ja tuli välja, et neile tegelikult meeldis. Kui keegi ei naera, siis ei tohi hobusega kappama hakata ja kiirkõnes naljad ära rääkida, vaid korralikult lõpuni teha."

Vaadake nalju ja naljateooriat videost.

Toimetaja: Valner ValmeInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".