Ummamuudu: "Kõnõtraadi" ajal tulevad kõik siiamaani lava ette ({{commentsTotal}})

Saates "Hommik Anuga" oli külas ansambel Ummamuudu, kes meenutas vanu aegu ja rääkis oma tänastest tegemistest. Üks, mis on jäänud, on muidugi "Ütle mulle oma telefoninummõr" laul ja selle menu.

27 aastat tagasi teismelistena tegevust alustanud bänd ei osanud Jan Rahmani lugu 1994. aastal kavva võttes ennustada, et järgmised 22 aastat neid selle pala järgi teataksegi. Ja kuigi bändi tollane liige Timo Vendt ütles juba 1995. aastal ETVs Maire Aunastele, et see "Kõnõtraadi" lugu on küll end ammendanud, on see bändi vingeimaks hitiks jäänud tänini.

"Seda lugu kõik teavad ja kui muidu inimesed istuvad, siis see lugu toob kõik lava ette," märkis Ummamuudu liige Antti Perli. "Ja kuna me ka iga päev ei mängi, pigem kaks korda aastas, siis see lugu pole ka ära tüüdanud."

"Kui me 1994. aastal selle salvestasime, siis me ei arvanud, et sellest selline hitt tuleb," ütles Meelis Leis. "Helimees ütles hoopis, et tehke midagi lahedamat."

""Seitsmesse vaprasse" minnes tahtsime teha mõnda rockilugu, aga Jaan Elgula ütles, et poisid, pange see lugu, ja nii läks," meenutas Toomas Leis.

Vaadake intervjuud ja kuulake muusikat juuresolevast videost.

Toimetaja: Valner ValmeTanel Padari uue loo autoriõigusi saab osta igaüks

Tanel Padar andis välja uue singli peakirjaga "Parem veelgi", mis ilmus koostöös värske Eesti start-upiga Fanvestory, kelle abiga saab igaüks Tanel Padari tegevust toetades loo erinevatest õigustest osa saada ja nii omakorda raha teenida.

Andra Teede: mina "Õnne 13" viimast osa kirjutama ei hakka

"Õnne 13" stsenarist Andra Teede tunnistas, et tema ülimenukal seriaalil "Õnne 13" lõppu ei näe.

Eurovisioon
EBU: Ukrainat ohustab Eurovisioonilt kõrvalejäämine

Euroopa Ringhäälingute Liidu (EBU) direktor kinnitas, et kui Ukrainaga ei jõuta kokkuleppele seoses Venemaa eurolauliku Julia Samoilova esinemisega, siis võivad Ukrainale kaasneda saktsioonid.

Inimesed
Stilist Gerly Tinn kaalukaotusest: ma kavatsen oma sünnikaalu saavutada

"Ringvaates" oli külas stilist Gerly Tinn, kes rääkis sellest, kuidas ta on tänaseks kaotanud kakskümmend kilo.

elu
"Ringvaade" maitses militaarmatkatoitu

Saates sai aimu, millised on moodsad Eestis toodetud, pakendatud ja disainitud toidukaubad, mis on mõeldud sõjaväelastele metsas tarbimiseks. Näiteks peedisupp fetajuustuga.

Tele/raadio
ETV ekraanile jõuab suurejooneline MustonenFest Tel Aviv 2017

ETV toob täna ekraanile rikkaliku saate muusikafestivalist MustonenFest Tel Aviv 2017.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.