Ott Sepp: ma olen kogu aeg stressis ({{commentsTotal}})

Ott Sepp tuleb peatselt välja stand-up komöödiaga "Suur rõõm väikestest asjadest", mille esietendus toimub Tallinn Comedy Festivalil viiendal oktoobril. Sepp ütles, et etendus sai tõuke stressis elamisest, mis pani ta keskenduma elu pisiasjadele.

"Kui ma tegin oma esimest stand-up tuuri, siis ma rääkisin peamiselt iseendast. Ma sain nüüd aru, et võib-olla peaks natukene sellest egotsentrilisusest välja tulema ja vaatama, mis enda ümber toimub," selgitas Ott Sepp "Ringvaates".

Sepp rääkis, et ta on stressis.

"Ma olen kogu aeg stressis, ma olen praegu ka stressis. Isegi kui ei ole mingit põhjust, mingit deadline´i tulemas, kogu aeg on mingi selline pulk seljas ja kiire kuskile," muretses Sepp ja lisas, et isegi kui ta looduses rahuneda püüdis, siis ta ikkagi mõistis, et kui ta stressist vabaneb, tekib teistpidi stress.

Seejärel püüdis ta leida rõõmu väikestest asjadest ja sellest tekkis ka inspiratsioon etendust kirjutama hakata.

"Eks see stand-up´i värk on nii, et see ei saagi kunagi valmis. Kuni viimase etenduseni ma muudan seda vastavalt sellele, mida elu toob ja ühiskond pakub," lisas Sepp.

Allikas: "Ringvaade"Inimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".