Ukraina teleseriaali staar Kirill Käro: Venemaal peetakse mind ikka eestlaseks ({{commentsTotal}})

Maailma teleekraane vallutab Ukraina teleseriaal "Nuuskija", mille järgmist hooaega filmitakse Tallinnas. Jüri Muttika käis võtteplatsil nuuskimas ja tegi juttu ka Eesti päritolu peaosalise Kirill Käroga.

Kirill Käro nimi ei vaja tutvustamist meist ida pool paiknevas kultuuriruumis, vahendas "Ringvaade". Tegu on Tallinnast pärit näitlejaga, kes on viimase viie aastaga saavutanud venekeelses maailmas mõõtmatu tuntuse. Seda paljuski tänu teleseriaalile "Nuuskija". Kirilli tegelasel on sarjas ebatavaliselt terav haistmismeel, mille abil ta kõikvõimalikke mõrvajuhtumeid lahendab.

Seriaal on menukas ka Prantsusmaal ning Jaapanis.

Rekvisiitor Kerli Dello sõnas, et kuna peaosaline Kirill Käro on Eesti taustaga, siis see toodi ka seriaali stsenaariumisse sisse.

Kirill Käro rääkis "Ringvaatele", et saab eesti keelest suuremalt jaolt veel aru, aga rääkida selles keeles on juba raske, sest ta on juba 11 aastat Venemaal elanud.

Käro lisas, et Venemaal peetakse teda perekonnanime pärast ikkagi eestlaseks.

"Kui Eestist pärit, siis oled eestlane. Kui Ukrainast pärit, siis oled ukrainlane. See on alati nii olnud," ütles ta.

Toimetaja: Madis Järvekülg

Allikas: "Ringvaade"Inimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".