R2 "Igori ja Olegi" vahetavad välja värsked raadiohääled ({{commentsTotal}})

Gert Zavatski ja Jakob Rosin
Gert Zavatski ja Jakob Rosin Autor/allikas: ERR

Raadio 2 reedest hommikuprogrammi juhtisid varem Henry "Oleg Kosjugin" Kõrvits ning Indrek "Igor Tarasjuk" Vaheoja, kuid nüüd võtavad nende koha üle uued saatejuhid Jakob Rosin ning Gert Zavatski.

Raadio 2 hommikusaates ütles Gert Zavatski, et reede on tema ja Jakobi arvates päev, mis peaks lunastama möödunud nädala. "Reedeti on kuri oht kogu päev nägu tehes mööda saata," ütles Zavatski ja lisas, et nende eesmärgiks koos Jakob Rosinaga on tõsta reede tööviljakust.

Nali ning huumor ei saa Zavatsi sõnul saates olema aga kõige olulisem faktor. "Samas me aga ei välista, et nali võib sealt välja tulla," kinnitas ta.

Jakob Rosin on raadioeetrisse kippunud juba alates lapsepõlvest ja väiksena tegi ta kodus kassettide peale lausa oma raadiosaateid. Selle ammuse soovi ajel õpib Jakob praegu ülikoolis ajakirjandust. "Ajakirjanduse alal töötan praegu ka tehnoloogiaportaali Geenius.ee kaasautorina ning löön kaasa erinevates projektides ja ettevõtmistes, alates Eesti Pimedate Liidu ajakirja kirjutamisega ja lõpetades Arvamusfestivali kommunikatsioonimeeskonna liikmeks olemisega," kinnitas ta.

Gert Zavatski on pikalt nautinud pereisa rolli, kuid nüüd on aeg raadiotööks küps. "Olen just poolteist aastat kestnud lapsehoolduspuhkuselt naasnud jutuhimuline pereisa. Et mu ettevõtjapõlv filmistuudios Smoked Sparrow üha tõsisemat hoiakut nõuab, siis on reedehommikune äratajatöö väga heaks tasakaalupommiks," ütles ta.

Toimetaja: Kaspar ViilupInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.