Liverpooli kolinud Klavani pere avab kohanemisraskuste tagamaid ({{commentsTotal}})

Ragnar Klavan
Ragnar Klavan Autor/allikas: Reuters/Scanpix

"Pealtnägija" toimetaja Kristjan Pihl toob täna õhtul tele-eetrisse Ragnar Klavani ja tema pere elu Liverpoolis.

"Meie lugu keskendub suuresti sellele, millised raskused perel on," paljastas Pihl Raadio 2 hommikuprogrammis.

Ragnari abikaasa oli Pihli sõnul nädalate eest väga lähedal sellele, et kolida Eestisse ja Klavanist oleks saanud samasugune mees nagu Alex Manninger Liverpoolis, kes elab kaugsuhtes. "See on nii raske, et abikaasad mõtlevad, milleks seda kõike," kirjeldas Pihl.

Pihl lükkas ümber ka tüüparvamuse, mis tuleb televisioonist ja filmidest, et jalgpallurite naiste elu on hästi glamuurne - käiakse kokteilipidudel, vaatate loožis mängu ja minnakse ööklubisse. "See ei vasta vähemalt Ragnari abikaasa puhul tõele. Tegemist on mõlema puhul eeskätt pereinimestega ja sellest glamuurist nemad suurt midagi ei teadnud," ütles Pihl.

Pihl läks Eesti jalgpallurist lugu tegema teadmises, et Klavan on tuntud ning arvestas sellega, et iga kolmas inimene Liverpoolis on ta nime kuulnud. "Aga kohapeale minnes ma sain aru, et kõik on veel suurem. Tegemist on juba praegu staariga," lausus Pihl, kes kohtus Liverpoolis veel kuulsate jalgpalluritega nagu Sadio Mané ja Loris Karius.

"Pealtnägija" on ETV eetris täna õhtul kell 20.05.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Laulu- ja tantsupeolisi majutatakse 44 koolimajas

Laulu- ja tantsupeole saabunud lapsed ja noored ööbivad traditsiooniliselt Tallinna koolimajades. Enam kui 19 tuhat noort mahutatakse ära 44 Tallinna ja Harjumaa kooli.

Tele/raadio
KaameradKaamerad
ERR kuulutab välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks

Eesti Rahvusringhääling koostöös Eesti Filmi Instituudi ja Eesti Kultuurkapitaliga kuulutab taas välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks.