Väino Laes: vägivallafilmid on mulle täitsa vastuvõetamatud ({{commentsTotal}})

Väino Laes saab esmaspäeval 65-aastaseks. Täpselt 25 aastat tagasi kandideeris Väino Laes Euroopa parima meeskõrvalosa näitleja tiitlile rolliga Roman Baskini filmis "Rahu tänav". Saates "Hommik Anuga" avas näitleja oma mõtteid.

Laes ise seda nominatsiooni täna väga tähtsaks ei pea.

"Ma ei ole selline trügija tüüp," ütles ta ja lisas, et ei pea rolli "Rahu tänavas" üldse oma karjääri kõige olulisemaks.

Ta tõi hoopis välja Aleksis Kivi rolli etenduses "Suvisteöö kevadlõkete põledes" aastast 1981, mis pani ta viieks tunniks värisema.

Laes ütles veel, et on äärmiselt emotsionaalne inimene, nutab tihti ning vägivallafilmid on talle näiteks täiesti vastuvõetamatud.

Toimetaja: Madis Järvekülg"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.