Väino Laes: vägivallafilmid on mulle täitsa vastuvõetamatud ({{commentsTotal}})

Väino Laes saab esmaspäeval 65-aastaseks. Täpselt 25 aastat tagasi kandideeris Väino Laes Euroopa parima meeskõrvalosa näitleja tiitlile rolliga Roman Baskini filmis "Rahu tänav". Saates "Hommik Anuga" avas näitleja oma mõtteid.

Laes ise seda nominatsiooni täna väga tähtsaks ei pea.

"Ma ei ole selline trügija tüüp," ütles ta ja lisas, et ei pea rolli "Rahu tänavas" üldse oma karjääri kõige olulisemaks.

Ta tõi hoopis välja Aleksis Kivi rolli etenduses "Suvisteöö kevadlõkete põledes" aastast 1981, mis pani ta viieks tunniks värisema.

Laes ütles veel, et on äärmiselt emotsionaalne inimene, nutab tihti ning vägivallafilmid on talle näiteks täiesti vastuvõetamatud.

Toimetaja: Madis JärvekülgInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".