Ingrid Peek, Lenna ja Roy Strider avasid ühise reisi tagamaid ({{commentsTotal}})

Ingrid Peek, Lenna ja Roy Strider rääkisid saates "Hommik Anuga", kuidas nad augusti lõpus ja septembri alguses Mongooliat väisasid.

"Ma olen juba aastaid korraldanud reise või rännakuid, mis aitaksid inimestel edasi liikuda peamiselt iseenda sees. See reisile minek on lihtsalt väike abinõu või tööriist," selgitas Strider ja lisas, et kõige hullem on inimese elus see, kui ta jääb vaimselt kuhugi kinni.

Asjaosaliste ühisest reisit ja kohaliku, väljasuremisohus loodusrahvuse elust Mongoolias valmib ka Vahur Laiapea käe all täispikk dokumentaalfilm, mille teostumist saab toetada Hooandjas.

Tuleviku reisiplaane avades rääkisid Ingrid Peek ja Roy Strider veel, et nad plaanivad 10. ja 11. oktoobril osaleda Tema Pühaduse dalai-laama õpetustel Riias.

"Mina käisin seal kaks aastat tagasi ja mulle mõjus see väga hästi," ütles Peek.

Lenna ja Roy Strider jutustasid lisaks reisile ka Vennaskonna ja Lenna peatselt saabuvast koostöötuurist.

Toimetaja: Madis Järvekülg

Allikas: "Hommik Anuga"Inimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".