Ingrid Peek, Lenna ja Roy Strider avasid ühise reisi tagamaid ({{commentsTotal}})

Ingrid Peek, Lenna ja Roy Strider rääkisid saates "Hommik Anuga", kuidas nad augusti lõpus ja septembri alguses Mongooliat väisasid.

"Ma olen juba aastaid korraldanud reise või rännakuid, mis aitaksid inimestel edasi liikuda peamiselt iseenda sees. See reisile minek on lihtsalt väike abinõu või tööriist," selgitas Strider ja lisas, et kõige hullem on inimese elus see, kui ta jääb vaimselt kuhugi kinni.

Asjaosaliste ühisest reisit ja kohaliku, väljasuremisohus loodusrahvuse elust Mongoolias valmib ka Vahur Laiapea käe all täispikk dokumentaalfilm, mille teostumist saab toetada Hooandjas.

Tuleviku reisiplaane avades rääkisid Ingrid Peek ja Roy Strider veel, et nad plaanivad 10. ja 11. oktoobril osaleda Tema Pühaduse dalai-laama õpetustel Riias.

"Mina käisin seal kaks aastat tagasi ja mulle mõjus see väga hästi," ütles Peek.

Lenna ja Roy Strider jutustasid lisaks reisile ka Vennaskonna ja Lenna peatselt saabuvast koostöötuurist.

Toimetaja: Madis Järvekülg

Allikas: "Hommik Anuga""Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.