Birgit Sarrap: pärast esimese lapse sündi olin kuidagi õnnetu, mul oli kõik justkui olemas ({{commentsTotal}})

Lauljatar Birgit Sarrap paljastas, et oma poja Simeoni sünni järel oli hetk, kui ta tundis end õnnetuna.

"Oli teatud mõttes stress, ma ei nimetaks seda sünnitusjärgseks depressiooniks, see oli väga väike vorm sellest, aga olin kuidagi õnnetu. Mul oli kõik justkui olemas, laulsin juba ka, mul tuli välja uus plaat, aga ikkagi ei olnud see minu jaoks piisav," meenutas Sarrap, kes tagantjärele analüüsides on mõistnud, et see oli väike emaduse šokk, vahendas ETV saade "Hommik Anuga".

Täna on Birgitil juba kaks last, lisaks Simeonile ja neljakuune Helin, kellega sel suvel mööda Eestit ringi sõideti. "Nagu näha, kahe põnniga väga kerge ei ole, aga kuidagi väga vahvalt möödus see suvi. Ma sain esineda oma bändiga ja ansambel Swingersiga, tegin ka akustilisi kontserte. Tegin teatud valiku ja tihtipeale võtsime lapsed kaasa," selgitas Birgit.

Ta lisas, et töö ja laste kõrvalt tuleb osata aega planeerida. "Kui keegi peaks küsima minu käest, mis on esimene asi, mis on muutunud sinu juures, kui sa emaks oled saanud, siis kui Simeon sündis, ütlesin ma, et enesekindlus, aga nüüd on mul küll tunne, et ma olen väga hea logistik ja oskan väga hästi aega planeerida," naeris lauljatar.

Hetki, kui Birgit tahaks aga lihtsalt käed üles tõsta ja öelda, et ei jõua enam, tuleb lauljatari sõnul siiani ette. "Neid olukordi ikka tuleb, ma arvan, et kord nädalas võib tulla hetk, et appikene, laske mind vabaks, ma tahaks lihtsalt olla. See läheb üsna ruttu üle ja ei ole enam midagi hullu," tõdes ta ja lisas, et peab ennast pigem rahulikuks emaks.

Täpselt kümme aastat muusikuna tegelenud Birgitit on sel sügisel ees ootamas tihe periood, kui lauljatar kolib kaheks kuuks Tartusse, sest algavad Vanemuise Abba muusikali proovid, kus Birgit peaosa mängib. "Abikaasa tuleb minuga kaasa ja oleme kokku leppinud, et sellel ajal tema tegeleb rohkem lastega ja teeb vähem tööd," ütles Birgit. Uueks aastaks on valmimas ka Birgiti uus album, millega ta tähistab oma tööjuubelit.

Toimetaja: Rutt ErnitsTäna stardib Tallinn Music Week

Täna saab alguse Tallinn Music Week, mille muusikaprogrammi on kinnitatud 237 artisti 33 riigist, neist 114 Eestist.

Galerii ja video: ETV diktorid sel nädalal

ETV-s jätkub diktorite kevad ning sel nädalal on eetrisse oodata andekaid näitlejaid muusikali-, ooperi- ja teatrilavadelt.

Inimesed
Ivi Eenmaa: eelistan head raamatut käes hoida

"Prillitoos" käis külas raamatukogundusspetsialistil Ivi Eenmaal, kes rääkis muuhulgas, mida ta arvab sõnast "paberkandja".

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Plekktrumm" juhatab sisse Tartu ülikooli rektori valimise

27. märtsil on "Plekktrummis" külas Tartu ülikooli üliõpilaskonna esimees Reelika Alunurm, kellega räägitakse õppimise rollist tänapäeva üliõpilastele.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.