Birgit Sarrap: pärast esimese lapse sündi olin kuidagi õnnetu, mul oli kõik justkui olemas ({{commentsTotal}})

Lauljatar Birgit Sarrap paljastas, et oma poja Simeoni sünni järel oli hetk, kui ta tundis end õnnetuna.

"Oli teatud mõttes stress, ma ei nimetaks seda sünnitusjärgseks depressiooniks, see oli väga väike vorm sellest, aga olin kuidagi õnnetu. Mul oli kõik justkui olemas, laulsin juba ka, mul tuli välja uus plaat, aga ikkagi ei olnud see minu jaoks piisav," meenutas Sarrap, kes tagantjärele analüüsides on mõistnud, et see oli väike emaduse šokk, vahendas ETV saade "Hommik Anuga".

Täna on Birgitil juba kaks last, lisaks Simeonile ja neljakuune Helin, kellega sel suvel mööda Eestit ringi sõideti. "Nagu näha, kahe põnniga väga kerge ei ole, aga kuidagi väga vahvalt möödus see suvi. Ma sain esineda oma bändiga ja ansambel Swingersiga, tegin ka akustilisi kontserte. Tegin teatud valiku ja tihtipeale võtsime lapsed kaasa," selgitas Birgit.

Ta lisas, et töö ja laste kõrvalt tuleb osata aega planeerida. "Kui keegi peaks küsima minu käest, mis on esimene asi, mis on muutunud sinu juures, kui sa emaks oled saanud, siis kui Simeon sündis, ütlesin ma, et enesekindlus, aga nüüd on mul küll tunne, et ma olen väga hea logistik ja oskan väga hästi aega planeerida," naeris lauljatar.

Hetki, kui Birgit tahaks aga lihtsalt käed üles tõsta ja öelda, et ei jõua enam, tuleb lauljatari sõnul siiani ette. "Neid olukordi ikka tuleb, ma arvan, et kord nädalas võib tulla hetk, et appikene, laske mind vabaks, ma tahaks lihtsalt olla. See läheb üsna ruttu üle ja ei ole enam midagi hullu," tõdes ta ja lisas, et peab ennast pigem rahulikuks emaks.

Täpselt kümme aastat muusikuna tegelenud Birgitit on sel sügisel ees ootamas tihe periood, kui lauljatar kolib kaheks kuuks Tartusse, sest algavad Vanemuise Abba muusikali proovid, kus Birgit peaosa mängib. "Abikaasa tuleb minuga kaasa ja oleme kokku leppinud, et sellel ajal tema tegeleb rohkem lastega ja teeb vähem tööd," ütles Birgit. Uueks aastaks on valmimas ka Birgiti uus album, millega ta tähistab oma tööjuubelit.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Ita Ever: oleksin tahtnud rohkem filmides mängida

Margit Kilumets tegi kultuuriportaalile pika intervjuu Eesti teatri grand old lady Ita Everiga, fookuses tema kui filminäitleja.

elu
Ka Kohtla-Järvel on laulupeole venekeelse laulu lisamise osas arvamused erinevad

Kohtla-Järvel peeti laste laulu- ja tantsupidu. "Aktuaalne kaamera" käis uurimas, mida arvatakse seal Keskerakonna poliitiku Mihhail Kõlvarti ideest lisada laulupeo kavasse venekeelne laul.

Tele/raadio
ETV ekraanile jõuab Briti ajastudraama "Victoria"

Täna õhtul kell 21.35 jõuab ETV ekraanile uus Briti draamasari "Victoria", mis viib vaatajad ajas 180 aastat tagasi, otse Inglise õukonnaellu.