Mereaasta suvine fotokonkurss "Tule mere äärde!" ootab osalema ({{commentsTotal}})

Suvi Eestis
Suvi Eestis Autor/allikas: Marko Lõhmus

Merekultuuriaasta kutsub kõiki fotohuvilisi osalema suvisel fotokonkursil "Tule mere äärde!", mille eesmärgiks on näidata merd vaba aja veetmise kohana ning lahutamatu osana puhkuse- ja suvituskultuurist. Esikohale on välja pandud väärtuslik peegelkaamera Nikonilt ning võimalus näha oma fotot ajakirjas National Geographic.

Fotokonkursile oodatakse töid, mis kajastavad mere ääres toimuvaid suviseid sündmusi ja omanäolisi festivale. Samuti sobivad selle teema alla kõik suvised vaba aja veetmisega seotud tegevused Eesti randades ja Läänemerel, olgu selleks lohesurf või suplemine, kajakisõit või purjetamine, rannavõrkpall või mõnus jalutuskäik päikeseloojangul.

Töid saab esitada kuni augustikuu lõpuni. Esikoha auhinnaks on väärtuslik peegelkaamera Nikonilt. Teisele kohale on Eesti meremuuseum auhinnaks välja pannud seiklusliku grupiprogrammi Suure Tõllu pardal. Kolmanda koha auhinnaks on Tallinna turismiameti välja pandud kaks Tallinn Card kaarti, mis tagab tasuta sissepääsu mitmetesse muuseumitesse ja annab hulgaliselt soodustusi erinevatest kauplustes ja toidukohtades.

Lisaks avaldatakse parim foto National Geographic Eesti ajakirja oktoobri numbris ning kolm esikohta pannakse välja fotonäitusele Tallinna sadamasse Admiraliteedi basseini äärde.

Fotokonkursi tingimused ning piltide üleslaadimise koha leiad www.merekultuur.ee veebileheküljelt.

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".