Galerii: Camp of Hip-Hop'i kolmas päev jõudis õhtusse õnnepisaratega ({{commentsTotal}})

Liipa talus on käimas rahvusvaheline tantsulaager Camp of Hip-Hop, kus kolmandal päeval põimusid omavahel sumomaadlus, tantsusammud ning õnnepisarad.

Kogu päev algas füüsilise treeninguga, kus laagri seltskond jagati gruppideks ning läbida tuli erinevate harjutustega punktid. See oli kõigile mõnus äratus, et jätkata graatsilise vogue'i ja juba tuttava pantsulaga. Eile oli Sello Reuben Modigal sünnipäev, mille puhul seoti tantsulegendil silmad kinni ning juhiti ta platsile, kus ootas kogu laagri seltskond õnnitluste, õhupallide ja sünnipäevalauluga. Sello Reuben oli nii üllatunud, et sõnadest jäi väheks ja silmi tuli peaaegu pisaraid, kuid tänusõnade järel ütles ta: "Nüüd tantsime!".

Vaba aega sisustati lõbusa sumomaadlusega, kus osalejad pidid selga ajama suured sumokostüümid ning proovima vastast pikali lüüa. Päeva tipphetk oli aga filmiõhtu, kus sai vaadata Sello Reubeni kaasa toodud filmi "African Cypher", mis rääkis Aafrika kultuurist, võitlusest, pantsulast ja armastusest tantsu vastu. Sello Reuben tutvustas filmi ise sisse ning vaatas seda koos kõigi laagrilistega. Nii mõnelegi sai palju selgemaks pantsula tähendus ja mõte. Film läks vaatajatele lausa nii südamesse, et silmad täitusid õnnepisaratega.

Päev jõudis õhtusse afro ja dancehall'i saatel, sest DJ-pulti oli jõudnud Final Soundsystem.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Lugejavideo: suve algus tervitas kohtlajärvelasi rahega

Päev pärast astronoomilise suve algust tabas Kohtla-Järvet neljapäeva hommikul rahehoog, mis kattis maa ajutiselt valgeks.

Tele/raadio
Jaani eriJaani eri
Kuula järele: Eesti Popsi Jaani eri

Selle nädala raadiosaade "Eesti Pops" oli pühendatud jaanipühadele. Mikstuur on funktsionaalselt kasutatav kogu pühade vältel.