Erik Morna ei kohtle oma bändisärke eriliselt ({{commentsTotal}})

Erik Morna ja Björki särk Autor: Raadio 2

Raadio 2 muusikajuht Erik Morna, kellele kuulus ka legendaarne isetehtud Jaak Joala särk, ei hooli eriti bändisärkidest.

Jaak Joala plaat oli üks esimesi, mis Mornale kuulus. "Väiksena kuulasin seda ja mulle meeldis," rääkis ta. Särki aga Mornal enam alles pole. "Annetasin selle filmile "Soovide puu"", ütles Morna, kes hiljem nägi särki Tiit Sukal seljas seriaalis "ENSV", "See oli absurd, sest ta mängis seal 85. aasta ärikat. Mitte ükski ärikas poleks sellist särki selga pannud, isegi kui see oleks olemas olnud," lisas Morna.

Ka laulja ise oli seda särki näinud Pühajärve Beach Party'l. "Ansambel Smilersi tüübid nägid seda ja naersid ning kutsusid Jaak Joala," ütles Morna, "ta vaatas seda paar sekundit, muigas ja läks minema."

Üks esimene Mornale kuulunud ostetud bändisärk oli Björki särk Roskilde festivalilt, mis on Mornal alles siiani. See on ka üks vähestest särkidest, mida mees hoiab. "Mõnda proovisin kodus pleegitada, sest värv ei meeldinud. " ütles Morna. "Ja siis see läks ribadeks," kirjeldas ta oma ebaõnne särkidega.

"Ma ei hooli nendest särkidest nii palju, et ma peaksin neid eriliselt kohtlema," ütles Morna. "Lõpuks need vananevad ja viskad minema, ma ei säilita neid kuidagi spetsiaalselt," seletas ta.

Särgid satuvad Morna kollektsiooni juhuslikult - vahel ostab ta neid peale kontserti, mõnikord saab kingiks. "Mõnda ma hoian ka ikka," ütles Morna. "Aga ma nii palju ei hooli asjadest, plaatidest samamoodi, tühja neist" ütles Morna.

Raadio 2s on käimas bändisärgi suvi, mis kulmineerub bändisärgi päevaga 26. augustil. Samuti kutsub Raadio 2 laadima endast üles sotsiaalmeediasse pilte, märkides #bändisärgisuvi.

Toimetaja: Mariliis PetersonTanel Padari uue loo autoriõigusi saab osta igaüks

Tanel Padar andis välja uue singli peakirjaga "Parem veelgi", mis ilmus koostöös värske Eesti start-upiga Fanvestory, kelle abiga saab igaüks Tanel Padari tegevust toetades loo erinevatest õigustest osa saada ja nii omakorda raha teenida.

Andra Teede: mina "Õnne 13" viimast osa kirjutama ei hakka

"Õnne 13" stsenarist Andra Teede tunnistas, et tema ülimenukal seriaalil "Õnne 13" lõppu ei näe.

Eurovisioon
EBU: Ukrainat ohustab Eurovisioonilt kõrvalejäämine

Euroopa Ringhäälingute Liidu (EBU) direktor kinnitas, et kui Ukrainaga ei jõuta kokkuleppele seoses Venemaa eurolauliku Julia Samoilova esinemisega, siis võivad Ukrainale kaasneda saktsioonid.

Inimesed
Stilist Gerly Tinn kaalukaotusest: ma kavatsen oma sünnikaalu saavutada

"Ringvaates" oli külas stilist Gerly Tinn, kes rääkis sellest, kuidas ta on tänaseks kaotanud kakskümmend kilo.

elu
"Ringvaade" maitses militaarmatkatoitu

Saates sai aimu, millised on moodsad Eestis toodetud, pakendatud ja disainitud toidukaubad, mis on mõeldud sõjaväelastele metsas tarbimiseks. Näiteks peedisupp fetajuustuga.

Tele/raadio
ETV ekraanile jõuab suurejooneline MustonenFest Tel Aviv 2017

ETV toob täna ekraanile rikkaliku saate muusikafestivalist MustonenFest Tel Aviv 2017.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.