Erik Morna ei kohtle oma bändisärke eriliselt ({{commentsTotal}})

Erik Morna ja Björki särk
Erik Morna ja Björki särk Autor/allikas: Raadio 2

Raadio 2 muusikajuht Erik Morna, kellele kuulus ka legendaarne isetehtud Jaak Joala särk, ei hooli eriti bändisärkidest.

Jaak Joala plaat oli üks esimesi, mis Mornale kuulus. "Väiksena kuulasin seda ja mulle meeldis," rääkis ta. Särki aga Mornal enam alles pole. "Annetasin selle filmile "Soovide puu"", ütles Morna, kes hiljem nägi särki Tiit Sukal seljas seriaalis "ENSV", "See oli absurd, sest ta mängis seal 85. aasta ärikat. Mitte ükski ärikas poleks sellist särki selga pannud, isegi kui see oleks olemas olnud," lisas Morna.

Ka laulja ise oli seda särki näinud Pühajärve Beach Party'l. "Ansambel Smilersi tüübid nägid seda ja naersid ning kutsusid Jaak Joala," ütles Morna, "ta vaatas seda paar sekundit, muigas ja läks minema."

Üks esimene Mornale kuulunud ostetud bändisärk oli Björki särk Roskilde festivalilt, mis on Mornal alles siiani. See on ka üks vähestest särkidest, mida mees hoiab. "Mõnda proovisin kodus pleegitada, sest värv ei meeldinud. " ütles Morna. "Ja siis see läks ribadeks," kirjeldas ta oma ebaõnne särkidega.

"Ma ei hooli nendest särkidest nii palju, et ma peaksin neid eriliselt kohtlema," ütles Morna. "Lõpuks need vananevad ja viskad minema, ma ei säilita neid kuidagi spetsiaalselt," seletas ta.

Särgid satuvad Morna kollektsiooni juhuslikult - vahel ostab ta neid peale kontserti, mõnikord saab kingiks. "Mõnda ma hoian ka ikka," ütles Morna. "Aga ma nii palju ei hooli asjadest, plaatidest samamoodi, tühja neist" ütles Morna.

Raadio 2s on käimas bändisärgi suvi, mis kulmineerub bändisärgi päevaga 26. augustil. Samuti kutsub Raadio 2 laadima endast üles sotsiaalmeediasse pilte, märkides #bändisärgisuvi.

Toimetaja: Mariliis PetersonEurovisioon
Sloveenia koorSloveenia koor
Esimese kooride Eurovisiooni võitis Sloveenia

Laupäeval astus ETV tütarlastekoor võistlustulle kooride Eurovisioonil, mis toimus Lätis. Aasta parimaks kooriks nimetati Sloveenia koor Carmen Manet.

Uuendatud: 22:55 
Inimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
Vana-Sirge küülikutalu.Vana-Sirge küülikutalu.
Avatud talude päev kogus üle 120 000 külastuse

Kolmandal üle-eestilisel avatud talude päeval osalesid kümned tuhanded huvilised ning 280 talu, põllumajandustootjat ja maaettevõtet külastati üle 120 000 korra, mis on kolme aasta rekord.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.