Uusmeremaalane loobus Pokemon Go mängu nimel tööst ({{commentsTotal}})

Pokemon Go Autor: Chris Helgren/Scanpix

Uusmeremaalane Tom Currie otsustas loobuda oma tööst, et koguda kõik Uus-Meremaal olevad 151 virtuaalset Pokemoni tegelast.

Tom Currie võtab igal hommikul oma seljakoti, kuhu kuulub lõunasöök, kohvitermos ja vihmamantel, ning läheb Pokemone otsima. Ta teeb seda iga ilmaga - tulgu vihma, rahet või lund.

"Ma ei öelnud oma ülemusele, et ma lähen Pokemone jahtima," ütles 24-aastane Currie. "Kuid kui sellest hakati rohkem rääkima, helistasin talle viisakusest. Ta soovis mulle edu," lisas mees.

"Ma tahtsin vaheldust," ütles Currie. "Ma olen töötanud kuus aastat ja ma vajasin puhkust. Ja Pokemon andis mulle võimaluse realiseerida see unistus," ütles ta The Guardian'ile.

Ta on broneerinud 20 bussipileti reisimaks üle kogu Uus-Meremaa ja vähem kui nädalaga on ta juba külastanud kuute erinevat linna. Seni on ta kogunud 90 Pokemoni. Mehe vanemad olid otsusest kuuldes väga üllatunud. Kui aga meedia kajastas seda positiivsena, leppisid nad sellega. "Mu isa saatis mulle sõnumi, et ta arvas koguaeg, et ma saan kuulsaks," rääkis mees Thewrap.com andmetel.

"Tom on väga spontaanne ja iseseisev, ta on seda alati olnud," ütles Currie ema. "Mina seda mängu ei mõista, aga mäletan, et talle meeldis see juba lapsepõlves. Mul on hea meel, et ta naudib elu ja avastab Uus-Meremaad. Ma toetan teda täielikult," lisas ta.

"Pokemoni mängimine on lahe viis avastamaks uusi kohti," sõnas Currie, "Ma tahan kõik 151 kinni püüda. Loodetavasti olen ma sellest endiselt huvitatud, kui nad uued välja lasevad. Ilmselt olen," arvas mees.

Oma teekonnal kohtub ta paljude inimestega, kes mängivad sama mängu. "Miljonid inimesed tegelevad sellega ja kõik tahavad olla parimad. Seni olen ma olnud edukas," sõnas Currie.

Toimetaja: Mariliis PetersonTanel Padari uue loo autoriõigusi saab osta igaüks

Tanel Padar andis välja uue singli peakirjaga "Parem veelgi", mis ilmus koostöös värske Eesti start-upiga Fanvestory, kelle abiga saab igaüks Tanel Padari tegevust toetades loo erinevatest õigustest osa saada ja nii omakorda raha teenida.

Andra Teede: mina "Õnne 13" viimast osa kirjutama ei hakka

"Õnne 13" stsenarist Andra Teede tunnistas, et tema ülimenukal seriaalil "Õnne 13" lõppu ei näe.

Eurovisioon
EBU: Ukrainat ohustab Eurovisioonilt kõrvalejäämine

Euroopa Ringhäälingute Liidu (EBU) direktor kinnitas, et kui Ukrainaga ei jõuta kokkuleppele seoses Venemaa eurolauliku Julia Samoilova esinemisega, siis võivad Ukrainale kaasneda saktsioonid.

Inimesed
Stilist Gerly Tinn kaalukaotusest: ma kavatsen oma sünnikaalu saavutada

"Ringvaates" oli külas stilist Gerly Tinn, kes rääkis sellest, kuidas ta on tänaseks kaotanud kakskümmend kilo.

elu
"Ringvaade" maitses militaarmatkatoitu

Saates sai aimu, millised on moodsad Eestis toodetud, pakendatud ja disainitud toidukaubad, mis on mõeldud sõjaväelastele metsas tarbimiseks. Näiteks peedisupp fetajuustuga.

Tele/raadio
ETV ekraanile jõuab suurejooneline MustonenFest Tel Aviv 2017

ETV toob täna ekraanile rikkaliku saate muusikafestivalist MustonenFest Tel Aviv 2017.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.