Kristo Rajasaare on ostnud ka särke, mida ta kanda ei saa ({{commentsTotal}})

Kristo Rajasaare
Kristo Rajasaare Autor/allikas: Raadio 2

Seekord räägib oma bändisärkidest Raadio 2 peatoimetaja Kristo Rajasaare, kes tegi oma esimese bändisärgi ise.

Kristo Rajasaare kannab bändisärke pidevalt. "Esimene bändi T-särk oli ise tehtud," meenutab Rajasaare, "see oli mingi plain white ja lasin koopiakeskuses Nick Cave and the Bad Seedsi albumikaane sinna värviliselt kopeerida." Kuna tol ajal ei saanud suurelt kopeerida, jäigi pilt särgile originaalsuuruses. "Mul oli valge T-särk ja siis all oli Nick Cave'i pilt," kirjeldas Rajasaare.

Esimest ostetud bändisärki Rajasaare ei mäleta. "Ma olen Järvakandist, ega seal ei liikunud neid," ütles ta. Nüüdseks on tal aga särke kogunenud umbes 50-100.

Bändisärkide puhul peab Rajasaare oluliseks emotsionaalset sidet kas bändi või konkreetse sündmusega. "Minu bändisärkide kogu kasvas päris hoogsalt, kui tegime Rabarocki festivali Järvakandis," ütles ta, "loomulikult polnud sel juhul tegu lemmikbändidega."

Tänavapildis hakkavad Rajasaarele silma eelkõige Kosmikute särgid, "Olen ikka öelnud, et "Lahe särk"", ütles Kristo. Mõne artisti puhul sooviks Rajasaare omada mitut särki. Kahjuks on aga artiste, kes ei tee üldse särke.

Särke Rajasaare kerge südamega ära ei viska, mõned särgid on juba 15 aastat vanad. "Olen ostnud ka sellised särke, mille puhul on juba ostuhetkel teada, et need selga ei lähe," ütles Rajasaare, "kui on ikka ilus särk, olen ostnud ka siis, kui õiget numbrit pole." Nii on tal näiteks James Lasti särk, mis on liiga kitsas.

Raadio 2s on käimas bändisärgi suvi, mis kulmineerub bändisärgi päevaga 26. augustil. Samuti kutsub Raadio 2 laadima endast üles sotsiaalmeediasse pilte, märkides #bändisärgisuvi.

Toimetaja: Mariliis PetersonEurovisioon
Sloveenia koorSloveenia koor
Esimese kooride Eurovisiooni võitis Sloveenia

Laupäeval astus ETV tütarlastekoor võistlustulle kooride Eurovisioonil, mis toimus Lätis. Aasta parimaks kooriks nimetati Sloveenia koor Carmen Manet.

Uuendatud: 22:55 
Inimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
Vana-Sirge küülikutalu.Vana-Sirge küülikutalu.
Avatud talude päev kogus üle 120 000 külastuse

Kolmandal üle-eestilisel avatud talude päeval osalesid kümned tuhanded huvilised ning 280 talu, põllumajandustootjat ja maaettevõtet külastati üle 120 000 korra, mis on kolme aasta rekord.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.