Video: Kukerpillid lõbustasid sadamas Saaremaa laeva ootajaid ({{commentsTotal}})

Kukerpillid sadamas
Kukerpillid sadamas Autor/allikas: Youtube

Kuivastu-Virtsu liinil sõitva parvlaeva Ionase ebastabiilne elektrisüsteem viis teist nädalavahetust järjest rikkeni. Kuivastus lõbustas pühapäeval üle kahe kilomeetri pikkuses järjekorras ootajaid ansambel Kukerpillid.

Kukerpillid esinesid laupäeval Mõntu sadamas Saaremaa kalurite päeval ja pühapäeval Merelaulude õhtu Lümandas, bänd jõudis oma bussiga Kuivastusse pühapäeval kella üheksa ajal õhtul ning otsustas sadamahoone lähedal parklas praamisabas ootajate tuju tõsta oma lugusid esitades, kirjutab Meie Maa.

"Kuna Ionas oli jälle "lähetuses", tegime aega parajaks. Tegime enne küll broneeringu, aga ei pääsenud praami peale, üks praam läks meil eest minema. Mänguhoog oli sees, lõbustasime nii rahvast kui ennast,” rääkis Meie Maale Kukerpillide kauaaegne liige Toomas Kõrvits.

Bänd pidas Kuivastus 20 minutit kestva plaanivälise kontserdi ja sai järgmise parvlaevaga üle Suure Väina.

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
Foto avatud talude päevalt Võnnu vallas Kamelia turismitalus eelmisel aastal.Foto avatud talude päevalt Võnnu vallas Kamelia turismitalus eelmisel aastal.
Avatud talude päev saab avalöögi Tartumaal

Üle-eestiline avatud talude päev saab pühapäeval avalöögi Tartumaal Kambja vallas asuvas Kaspri talus – kokku võtab tänavu külalisi vastu 280 talupidamist ja põllumajandustootjat.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.