Video: Kukerpillid lõbustasid sadamas Saaremaa laeva ootajaid ({{commentsTotal}})

Kukerpillid sadamas Autor: Youtube

Kuivastu-Virtsu liinil sõitva parvlaeva Ionase ebastabiilne elektrisüsteem viis teist nädalavahetust järjest rikkeni. Kuivastus lõbustas pühapäeval üle kahe kilomeetri pikkuses järjekorras ootajaid ansambel Kukerpillid.

Kukerpillid esinesid laupäeval Mõntu sadamas Saaremaa kalurite päeval ja pühapäeval Merelaulude õhtu Lümandas, bänd jõudis oma bussiga Kuivastusse pühapäeval kella üheksa ajal õhtul ning otsustas sadamahoone lähedal parklas praamisabas ootajate tuju tõsta oma lugusid esitades, kirjutab Meie Maa.

"Kuna Ionas oli jälle "lähetuses", tegime aega parajaks. Tegime enne küll broneeringu, aga ei pääsenud praami peale, üks praam läks meil eest minema. Mänguhoog oli sees, lõbustasime nii rahvast kui ennast,” rääkis Meie Maale Kukerpillide kauaaegne liige Toomas Kõrvits.

Bänd pidas Kuivastus 20 minutit kestva plaanivälise kontserdi ja sai järgmise parvlaevaga üle Suure Väina.

Toimetaja: Kerttu KaldojaEBU: Ukrainat ohustab Eurovisioonilt kõrvalejäämine

Euroopa Ringhäälingute Liidu (EBU) direktor kinnitas, et kui Ukrainaga ei jõuta kokkuleppele seoses Venemaa eurolauliku Julia Samoilova esinemisega, siis võivad Ukrainale kaasneda saktsioonid.

Eesti kõige ohtlikum liikleja on Lasnamäel elav pensionär

"Pealtnägija" tõi televaatajateni loo Eesti kõige ohtlikumast liiklejast, kelle otsisid üles ETV+ saate "Insight" tegijad. Lasnamäel elava pensionäri süül on nelja ja poole aasta sees toimunud kakskümmend liikluskindlustusjuhtumit.

Inimesed
Kristi Kallas meenutas küüditamist: ühe päevaga muutus kõik

Laupäeval möödus 68 aastat märtsiküüditamisest, mil loetud päevade jooksul viidi vägivaldselt asumisele rohkem kui 22 000 eestlast. SOS lasteküla patroon Kristi Kallas küüditati kuuekuusena Krasnojarski kraisse Siberis.

elu
Arvamusfestival kuulutas välja laste ideede korje

Arvamusfestival kuulutas esimest korda välja ideekorje 5.–7. klassi õpilastele, mille raames oodatakse laste aruteluettepanekuid tänavusele festivalile hiljemalt 17. aprilliks. Sel aastal on Arvamusfestivalil neli lastearutelu.

Tele/raadio
Muusikaettevõtluse auhinnad pälvisid Sten Teppan, ETV, Eesti Laul ja Klassikaraadio
Uuendatud: 29.03

Teisipäeval tunnustati Eesti muusikaettevõtluse auhindade galal aasta parimaid ning auhinna pälvisid teiste hulgas Sten Teppan, ETV, Eesti Laul ja Klassikaraadio.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.