Video: Kukerpillid lõbustasid sadamas Saaremaa laeva ootajaid ({{commentsTotal}})

Kukerpillid sadamas
Kukerpillid sadamas Autor/allikas: Youtube

Kuivastu-Virtsu liinil sõitva parvlaeva Ionase ebastabiilne elektrisüsteem viis teist nädalavahetust järjest rikkeni. Kuivastus lõbustas pühapäeval üle kahe kilomeetri pikkuses järjekorras ootajaid ansambel Kukerpillid.

Kukerpillid esinesid laupäeval Mõntu sadamas Saaremaa kalurite päeval ja pühapäeval Merelaulude õhtu Lümandas, bänd jõudis oma bussiga Kuivastusse pühapäeval kella üheksa ajal õhtul ning otsustas sadamahoone lähedal parklas praamisabas ootajate tuju tõsta oma lugusid esitades, kirjutab Meie Maa.

"Kuna Ionas oli jälle "lähetuses", tegime aega parajaks. Tegime enne küll broneeringu, aga ei pääsenud praami peale, üks praam läks meil eest minema. Mänguhoog oli sees, lõbustasime nii rahvast kui ennast,” rääkis Meie Maale Kukerpillide kauaaegne liige Toomas Kõrvits.

Bänd pidas Kuivastus 20 minutit kestva plaanivälise kontserdi ja sai järgmise parvlaevaga üle Suure Väina.

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Ita Ever: oleksin tahtnud rohkem filmides mängida

Margit Kilumets tegi kultuuriportaalile pika intervjuu Eesti teatri grand old lady Ita Everiga, fookuses tema kui filminäitleja.

elu
Ka Kohtla-Järvel on laulupeole venekeelse laulu lisamise osas arvamused erinevad

Kohtla-Järvel peeti laste laulu- ja tantsupidu. "Aktuaalne kaamera" käis uurimas, mida arvatakse seal Keskerakonna poliitiku Mihhail Kõlvarti ideest lisada laulupeo kavasse venekeelne laul.

Tele/raadio
ETV ekraanile jõuab Briti ajastudraama "Victoria"

Täna õhtul kell 21.35 jõuab ETV ekraanile uus Briti draamasari "Victoria", mis viib vaatajad ajas 180 aastat tagasi, otse Inglise õukonnaellu.