Anni Arro: meri on minu emotsionaalne tugi ({{commentsTotal}})

Anni Arro
Anni Arro Autor/allikas: Kaader videost

Kokk ja mere ääres puhkaja Anni Arro tõdes, et tema põgeneb stressi eest mere äärde.

"Meil kõigil tuleb ette hetki, kui tahaks siit maailmamuna pealt kaduda. On see siis tööalane stress või niisama halb olla. Mul on selline koht, kuhu ma põgenen ja see on meri. Meri kergendab seda halba tunnet, ma kujutan ette, et ma ulbin meres, oma Sepamaa talu meres, mis on olnud minu maakodu lapsest saati," kirjeldas Arro oma meelispaika.

Ta tõdes, et tema maakodu mereäärne ei olegi niivõrd ilus, vaid pigem adrune, savine ja kivine. "Ma ikkagi kujutan ette, et on suvi, ma ulbin seal ja mul hakkab kohe kergem," tunnistas Arro, kes on juba lapsest saati oma kurbust merega peletanud.

Pop-up kool Meresõber ootab kõiki huvilisi veel sel ja järgmisel nädalal Pärnus. Merekultuuriaasta suvel jõutakse ka Tallinna, Tartusse, Haapsalusse, Kuressaarde ning Lohusallu.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".