Helle Rudi võtab suvel koos Jon Mikiveriga üle "KalendeR2" saate ({{commentsTotal}})

Siim Aunison
Siim Aunison Autor/allikas: Helle Rudi, Raadio 2

"KalendeR2" hooaeg lõppes ning saatejuhid Maris Kõrvits ning Margus Kamlat läksid suvepuhkusele - nad andsid teatepulga üle Helle Rudile, kes hakkab suvel saadet juhtima koos Jon Mikiveriga.

"See sai alguse viis aastat tagasi, kui ma käisin veel koolis ja kuulasin seda saadet reedeti," ütles Helle Rudi saates "KalendeR2", millal algas tema armastus selle saate vastu ja tõdes, et Margus Kamlatiga meeldib talle rohkem saadet teha siis, kui kelbast ajada ja Maris Kõrvitsaga siis, kui tuleb tõsist juttu ajada. "Üldiselt meeldib mulle aga need kaks kombineerida." Rudi nentis, et tema unistuste intervjueeritav oleks lehm.

Saadet "KalendeR2" veab kogu suve Helle Rudi koos Jon Mikiveriga - saade on eetris igal reedel kell 15-18.

Toimetaja: Kaspar ViilupInimesed
Ita Ever: oleksin tahtnud rohkem filmides mängida

Margit Kilumets tegi kultuuriportaalile pika intervjuu Eesti teatri grand old lady Ita Everiga, fookuses tema kui filminäitleja.

elu
Ka Kohtla-Järvel on laulupeole venekeelse laulu lisamise osas arvamused erinevad

Kohtla-Järvel peeti laste laulu- ja tantsupidu. "Aktuaalne kaamera" käis uurimas, mida arvatakse seal Keskerakonna poliitiku Mihhail Kõlvarti ideest lisada laulupeo kavasse venekeelne laul.

Tele/raadio
ETV ekraanile jõuab Briti ajastudraama "Victoria"

Täna õhtul kell 21.35 jõuab ETV ekraanile uus Briti draamasari "Victoria", mis viib vaatajad ajas 180 aastat tagasi, otse Inglise õukonnaellu.