Moodsa kunsti muuseumi põrandale asetatud prillid avaldasid külastajatele muljet ({{commentsTotal}})

Autor: Kurtis Garbutt/creative commons

San Francisco moodsa kunsti muuseumis toimus kentsakas vahejuhtum, kui külastajad pidasid eksponaadiks suvaliselt põrandale asetatud prille.

Prillid jättis põrandale 17-aastane TJ Khayatan, et testida teooriat, kas inimesed leiavad kunsti ka esemetes, mis seda ei ole, vahendas Independent.

"Kui me muuseumisse sattusime, siis mõned teosed avaldasid muljet, kuid teised eksponaadid ei olnud kuigi üllatavad. Me sattusime teose otsa, mis kujutas kaisulooma hallil tekil ja see tekitas küsimusi, kas muuseumikülastajad tõesti peavad seda heaks kunstiks," selgitas Khayatan, kuidas sündis idee prillid põrandale asetada.

Khayatan pani prillid seejärel põrandale ja kõndis ruumist minema. Peagi hakkasid inimesed värske kunstiteose ümber kogunema ning sellest pilte tegema.

Teismeline kajastas sündmust oma Twitteri lehel ning postitus kogus hetkega kümneid tuhandeid säutse. Pärast katset prillidega proovis Khayatan sama ka prügikasti ja pesapallimütsiga. "Ma tean, et moodne kunst võib olla naljanumber, kuid samas aitab see väljendada inimese loomingulisust," lausus Khayatan.

Toimetaja: Rutt ErnitsTanel Padari uue loo autoriõigusi saab osta igaüks

Tanel Padar andis välja uue singli peakirjaga "Parem veelgi", mis ilmus koostöös värske Eesti start-upiga Fanvestory, kelle abiga saab igaüks Tanel Padari tegevust toetades loo erinevatest õigustest osa saada ja nii omakorda raha teenida.

Andra Teede: mina "Õnne 13" viimast osa kirjutama ei hakka

"Õnne 13" stsenarist Andra Teede tunnistas, et tema ülimenukal seriaalil "Õnne 13" lõppu ei näe.

Eurovisioon
EBU: Ukrainat ohustab Eurovisioonilt kõrvalejäämine

Euroopa Ringhäälingute Liidu (EBU) direktor kinnitas, et kui Ukrainaga ei jõuta kokkuleppele seoses Venemaa eurolauliku Julia Samoilova esinemisega, siis võivad Ukrainale kaasneda saktsioonid.

Inimesed
Stilist Gerly Tinn kaalukaotusest: ma kavatsen oma sünnikaalu saavutada

"Ringvaates" oli külas stilist Gerly Tinn, kes rääkis sellest, kuidas ta on tänaseks kaotanud kakskümmend kilo.

elu
"Ringvaade" maitses militaarmatkatoitu

Saates sai aimu, millised on moodsad Eestis toodetud, pakendatud ja disainitud toidukaubad, mis on mõeldud sõjaväelastele metsas tarbimiseks. Näiteks peedisupp fetajuustuga.

Tele/raadio
ETV ekraanile jõuab suurejooneline MustonenFest Tel Aviv 2017

ETV toob täna ekraanile rikkaliku saate muusikafestivalist MustonenFest Tel Aviv 2017.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.