Ivo Linna oli merelaulu žüriis hädas: meil on tohutult palju ilusat meremuusikat ({{commentsTotal}})

Laulja Ivo Linna, kes kuulus parima merelaulu valimise eelžüriisse, oli enda sõnul täitsa hädas, kuna häid lugusid on palju ja valikut keeruline teha. Ometi on 25 lugu nüüd välja valitud ning rahval võimalus ERRi Menu portaalis oma lemmik välja valida.

Žüriil tuli läbi kuulata ja oma otsus langetada pisut enam kui saja laulu hulgast. "Ma vaatasin üsna nõutu pilguga seda nimekirja mitu korda üle. No mida sa jätad, mida sa võtad. Kõik lood on ju kuskilt otsast armsaks saanud. See tundus kuidagi väga vägivaldne, seda oma 25 lugu kirja panna," muljetas Ivo Linna "Terevisioonile" antud intervjuus.

Kõik žüriiliikmed said keerulise ülesandega siiski lõpuks hakkama. "Meil on tohutult palju ilusat meremuusikat," lisas Linna veel.

Esmasest nimekirjast, mis žürii ette pandi, oleks Linna sõnul võinud suisa kümme kontserti kokku panna. "Tegelikult neid merelaule võib ju kuskilt fonoteekidest arhiividest, laulikutest... eriaegseid merelaule võiks ritta panna, ma arvan, et mitu tuhat veel," selgitas Linna, et erinevatele põlvkondadele meeldivad ka erinevad laulud.

Oma kõige lemmikuma merelaulu poolt saad hääletada SIIN! Juba 16. juulil kuuleb enim hääli saanud ja armastatumaid lugusid suurel merepäevade lõpukontserdil Lennusadamas.

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.