Valeri Kirss sättis Reet Linna hommikukohvi nautima miss Estonia toolile ({{commentsTotal}})

"Prillitoosi" saatejuht Reet Linna käis hooaja viimases saate hommikukohvi joomas Valeri Kirsi õdusas Toompea hoovis.

Valeri Kirss on tuntud oma armastuse poolest vanade autode vastu; teab täpselt, milline on ilus naine, ning peab ka spordist lugu.

Mees tutvustas Reet Linnale oma Toompeal asuva kodu hoovi, kus on kroonitud nii mõnigi miss Estonia tiitlit kandnud kaunitar ning pakkus istumisekski 1988. aastal missivalimistel tähtsat rolli mänginud tooli.

Küsimusele, kas naabruses asuvast Pika Hermanni tornist hommikuti kõlav hümn on igapäevane ärataja, vastas Kirss, et tema tihti saab alles hümni ajal magama.

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".