Veiko Tubin "Kontaktist": ühe saate tegemine oli suurem pingutus kui esika mängimine ({{commentsTotal}})

Linnateatri näitleja Veiko Tubina sõnul sündis saatesari "Kontakt" mõttest teha kohtumisõhtuid publikuga, peagi tuli kaasa ka ETV ja nii see lumepall veerema läkski.

"Mäletan, et esimene saade ma olin kohutavalt närvis," meenutas Tubin Kroonikale. "Iga saadet sai väga põhjalikult ette valmistatud, miinimum kolm koosolekut intervjueeritavatega. Tehes õpitakse, lõpuks usaldasin ennast käigult kohapeal küsimusi välja mõtlema."

Tubina sõnul hakkas talle selline saatevorm täitsa meeldima ning ta katsetaks seda hea meelega veel kusagil. "Muidugi oli see küllalt raske, näitlejaid intervjueerida on üldse raske. Põdesime praktiliselt iga saatega, et kuidas ja mida neilt küsime, nii et see paistaks hästi normaalne ja vaba. Ühe saate tegemine oli suurem pingutus kui esika mängimine," meenutas Tubin, kuid lisas, et avastas mitme kolleegi puhul, kui huvitavad nad on, hoopis teise tahu pealt kui iga päev töökaaslastena kokku puutudes.

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Laulu- ja tantsupeolisi majutatakse 44 koolimajas

Laulu- ja tantsupeole saabunud lapsed ja noored ööbivad traditsiooniliselt Tallinna koolimajades. Enam kui 19 tuhat noort mahutatakse ära 44 Tallinna ja Harjumaa kooli.

Tele/raadio
KaameradKaamerad
ERR kuulutab välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks

Eesti Rahvusringhääling koostöös Eesti Filmi Instituudi ja Eesti Kultuurkapitaliga kuulutab taas välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks.