Katrin Viirpalu õppis Türi lillelaadal eluslooma kaalu mõõtma ({{commentsTotal}})

Täna algab Türil suur kevadine lillelaat ning "Terevisiooni" saatejuht Katrin Viirpalu käis uudistamas, mida põnevat laadal pakutakse.

Täna toimub lillelaadal ka noortalunike kutsemeistrivõistlus ning Katrin Viirpalu õppis selgeks ühe ala, mida noortalunikud peavad tegema - looma kehamassi määramine mõõdulindiga. Selleks kasutatakse spetsiaalset mõõdulinti, mille ühel poolel on sentimeetrid ja teisel poolel kaal kilogrammides.

Lillelaadal on saadaval laias valikus istikuid ja taimi, aiatarbeid, töövahendeid, erinevaid majapidamiskaupu ja käsitöötooteid.

Türi lillelaata külastab igal aastal kümneid tuhandeid inimesi ja sel aastal toimub laat 20.-22. maini.

Toimetaja: Madis LaurInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Laulu- ja tantsupeolisi majutatakse 44 koolimajas

Laulu- ja tantsupeole saabunud lapsed ja noored ööbivad traditsiooniliselt Tallinna koolimajades. Enam kui 19 tuhat noort mahutatakse ära 44 Tallinna ja Harjumaa kooli.

Tele/raadio
KaameradKaamerad
ERR kuulutab välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks

Eesti Rahvusringhääling koostöös Eesti Filmi Instituudi ja Eesti Kultuurkapitaliga kuulutab taas välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks.