USA blogijad valisid Jüri Pootsmanni esituse Eurovisiooni suurimaks möödalaskmiseks ({{commentsTotal}})

Jüri Pootsmann
Jüri Pootsmann Autor/allikas: ITAR-Tass/Scanpix

USA blogi Eurovisionlemurs valis Jüri Pootsmanni esituse Eurovisiooni suurimaks möödalaskmiseks sel aastal.

Pootsmannile pakkusid selles osas konkurentsi Kreeka laul "Utopian Land", Šveitsi etteaste "The Last of Our Kind" ja Iirimaa "Sunlight".

Hoolimata tihedast konkurentsist valisid blogijad ebaõnnestujaks siiski Pootsmanni lauluga "Play". "Eestlased võtsid kõik hea, mis Jüri Pootsmann Eesti Laulul lavale tõi, ja asendasid selle lameda Las Vegase teemaga. Vaene Jüri pidi tegema kolmandajärgulise kaarditriki ning manama näole kutsuva pilgu. Siis oli veel see käežest, mida tegi veel ja veel ning siis veel natuke. "Play" oli naermaajavalt ja hämmastavalt õudne," seisis blogis.

Ühtlasi oli Jüri etteaste blogijate arvates küllaltki ebausutav, kuid veelgi rohkem üllatas neid selles osas Valgevene muusik IVAN, kes oli laval alasti koos hundiga ning lubas loomale, et õpetab ta lendama.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Ita Ever: oleksin tahtnud rohkem filmides mängida

Margit Kilumets tegi kultuuriportaalile pika intervjuu Eesti teatri grand old lady Ita Everiga, fookuses tema kui filminäitleja.

elu
Ka Kohtla-Järvel on laulupeole venekeelse laulu lisamise osas arvamused erinevad

Kohtla-Järvel peeti laste laulu- ja tantsupidu. "Aktuaalne kaamera" käis uurimas, mida arvatakse seal Keskerakonna poliitiku Mihhail Kõlvarti ideest lisada laulupeo kavasse venekeelne laul.

Tele/raadio
ETV ekraanile jõuab Briti ajastudraama "Victoria"

Täna õhtul kell 21.35 jõuab ETV ekraanile uus Briti draamasari "Victoria", mis viib vaatajad ajas 180 aastat tagasi, otse Inglise õukonnaellu.