USA blogijad valisid Jüri Pootsmanni esituse Eurovisiooni suurimaks möödalaskmiseks ({{commentsTotal}})

Jüri Pootsmann
Jüri Pootsmann Autor: ITAR-Tass/Scanpix

USA blogi Eurovisionlemurs valis Jüri Pootsmanni esituse Eurovisiooni suurimaks möödalaskmiseks sel aastal.

Pootsmannile pakkusid selles osas konkurentsi Kreeka laul "Utopian Land", Šveitsi etteaste "The Last of Our Kind" ja Iirimaa "Sunlight".

Hoolimata tihedast konkurentsist valisid blogijad ebaõnnestujaks siiski Pootsmanni lauluga "Play". "Eestlased võtsid kõik hea, mis Jüri Pootsmann Eesti Laulul lavale tõi, ja asendasid selle lameda Las Vegase teemaga. Vaene Jüri pidi tegema kolmandajärgulise kaarditriki ning manama näole kutsuva pilgu. Siis oli veel see käežest, mida tegi veel ja veel ning siis veel natuke. "Play" oli naermaajavalt ja hämmastavalt õudne," seisis blogis.

Ühtlasi oli Jüri etteaste blogijate arvates küllaltki ebausutav, kuid veelgi rohkem üllatas neid selles osas Valgevene muusik IVAN, kes oli laval alasti koos hundiga ning lubas loomale, et õpetab ta lendama.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
"Ringvaade" tutvustas vilunud autosisude õmblejat

"Ringvaade" rääkis loo Liisi Kuusest, nõutud autosisude valmistajast.

elu
Tudengipäevad said Tartus hoo sisse

Täna algas Tartu tudengipäevade kevadfestival, mis toob tudengite ning linnarahvani enam kui 150 kultuuri-, spordi- ja meelelahutussündmust.

Tele/raadio
Jüri Ratas "Lastetoas": mängisin viimati poistega peitust möödunud nädalavahetusel

ETV2 saates "Lastetuba" oli esmaspäeval üllatuste õhtu ja külas käis peaminister Jüri Ratas.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.