USA blogijad valisid Jüri Pootsmanni esituse Eurovisiooni suurimaks möödalaskmiseks ({{commentsTotal}})

Jüri Pootsmann Autor: ITAR-Tass/Scanpix

USA blogi Eurovisionlemurs valis Jüri Pootsmanni esituse Eurovisiooni suurimaks möödalaskmiseks sel aastal.

Pootsmannile pakkusid selles osas konkurentsi Kreeka laul "Utopian Land", Šveitsi etteaste "The Last of Our Kind" ja Iirimaa "Sunlight".

Hoolimata tihedast konkurentsist valisid blogijad ebaõnnestujaks siiski Pootsmanni lauluga "Play". "Eestlased võtsid kõik hea, mis Jüri Pootsmann Eesti Laulul lavale tõi, ja asendasid selle lameda Las Vegase teemaga. Vaene Jüri pidi tegema kolmandajärgulise kaarditriki ning manama näole kutsuva pilgu. Siis oli veel see käežest, mida tegi veel ja veel ning siis veel natuke. "Play" oli naermaajavalt ja hämmastavalt õudne," seisis blogis.

Ühtlasi oli Jüri etteaste blogijate arvates küllaltki ebausutav, kuid veelgi rohkem üllatas neid selles osas Valgevene muusik IVAN, kes oli laval alasti koos hundiga ning lubas loomale, et õpetab ta lendama.

Toimetaja: Rutt ErnitsTerasmikrofoni pälvis Juss Haasma

Juba neljandat aastat jagab "Ringvaate" toimetus rahvusvahelise teatripäeva eel välja Terasmikrofoni preemia, mille pälvib nende saates põnevamaid intervjuusid andnud näitleja või lavastaja. Sel korral sai auhinna endale Juss Haasma.

Eesti passi saanud Ruslan Trochynskyi: ootasin sinist, aga on punane

Värskelt Eesti kodakondsuse saanud Ruslan Trochynskyi rääkis, kuidas on möödunud kaks kuud Eesti passiga.

Inimesed
Kohus saatis räppar Beebilõusta pooleks aastaks vangi

Harju maakohus mõistis Beebilõustana tuntud räppari Andrus Elbingu neljapäeval süüdi röövis ning karistas teda osaliselt reaalse vangistusega.

elu
Jõgeva padjalahingul loodetakse taas Guinnessi rekordit püstitada

Homme peetakse Jõgeval teist korda maha maailma suurim padjalahing.

Tele/raadio
"Plekktrumm" juhatab sisse Tartu ülikooli rektori valimise

27. märtsil on "Plekktrummis" külas Tartu ülikooli üliõpilaskonna esimees Reelika Alunurm, kellega räägitakse õppimise rollist tänapäeva üliõpilastele.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.