USA blogijad valisid Jüri Pootsmanni esituse Eurovisiooni suurimaks möödalaskmiseks ({{commentsTotal}})

Jüri Pootsmann
Jüri Pootsmann Autor/allikas: ITAR-Tass/Scanpix

USA blogi Eurovisionlemurs valis Jüri Pootsmanni esituse Eurovisiooni suurimaks möödalaskmiseks sel aastal.

Pootsmannile pakkusid selles osas konkurentsi Kreeka laul "Utopian Land", Šveitsi etteaste "The Last of Our Kind" ja Iirimaa "Sunlight".

Hoolimata tihedast konkurentsist valisid blogijad ebaõnnestujaks siiski Pootsmanni lauluga "Play". "Eestlased võtsid kõik hea, mis Jüri Pootsmann Eesti Laulul lavale tõi, ja asendasid selle lameda Las Vegase teemaga. Vaene Jüri pidi tegema kolmandajärgulise kaarditriki ning manama näole kutsuva pilgu. Siis oli veel see käežest, mida tegi veel ja veel ning siis veel natuke. "Play" oli naermaajavalt ja hämmastavalt õudne," seisis blogis.

Ühtlasi oli Jüri etteaste blogijate arvates küllaltki ebausutav, kuid veelgi rohkem üllatas neid selles osas Valgevene muusik IVAN, kes oli laval alasti koos hundiga ning lubas loomale, et õpetab ta lendama.

Toimetaja: Rutt ErnitsEurovisioon
Sloveenia koorSloveenia koor
Esimese kooride Eurovisiooni võitis Sloveenia

Laupäeval astus ETV tütarlastekoor võistlustulle kooride Eurovisioonil, mis toimus Lätis. Aasta parimaks kooriks nimetati Sloveenia koor Carmen Manet.

Uuendatud: 22:55 
Inimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
Vana-Sirge küülikutalu.Vana-Sirge küülikutalu.
Avatud talude päev kogus üle 120 000 külastuse

Kolmandal üle-eestilisel avatud talude päeval osalesid kümned tuhanded huvilised ning 280 talu, põllumajandustootjat ja maaettevõtet külastati üle 120 000 korra, mis on kolme aasta rekord.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.