Grete Klein õpetas uue äpiga muusikavideot tegema ({{commentsTotal}})

Värsket muusikalist äppi musical.ly on maailmas 60 miljonit inimest alla laadinud - see annab võimaluse kiirelt luua 15-sekundiline muusikavideo ning see kohe sotsiaalvõrgustikku üles laadida. "Ringvaate" stuudios käis külas sotsiaalmeediaga kursis olev Grete Klein, kes õpetas neid videosid tegema.

"Ringvaate" stuudios proovis seda uut äppi ka Grete Klein. "Ma liiga pädev selles ei ole, kuid kui ma seda paar päeva kasutasin, siis avastasin, et see on imelihtne," ütles Grete Klein ja selgitas, et ühe video tegemine võitab heal juhul vaid minuti. Seda Grete Klein selgitada ei osanud, miks sellised klipid ning ka Instagrami pildid inimesi nii palju huvitavad. "Eks fänne huvitavad ikkagi just sinu igapäevategevused, mida sa teed ja sööd."

Äppi musical.ly kiitis Klein just seetõttu, et sealne videote kokkupanek on eriti lihtne. "Siin ei ole tegelikult mingit monteerimist vaja teha - sa salvestad ühte plaani kaks sekundit ning teist plaani kolm sekundit," selgitas Klein ja tõdes, et talle meeldib eriti ka see, et seal saab videosid panna aegluupi. "Tänu sellele sa saad olla ka nagu mingi Ameerika superstaar."

Grete Kleinil on Instagramis 56 400 jälgijat, kelle jaoks peab ta tihti uusi pilte üles laadima. "Vahepeal jääb pikem vahe sisse, aga ma üritan tihti ikka iga päev midagi üles panna," ütles ta ja lisas, et igapäevased pildid on just kõige tavalisematest asjadest. Otsest tasu ei ole ta enda konto ja piltide eest saanud ning raha see talle sisse ei too. "Loomulikult saadetakse aga igasugu tooteid ja kosmeetikat - kui see mulle meeldib, siis ma panen sellest pildi üles."

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: RingvaadeInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".