Lääne-Virumaal jäi salakaamera ette tantsiv karu ({{commentsTotal}})

Zooloog Egle Tammeleht pani loomade rajale kaamera, et näha, kui toredaid asju loomad teevad, kui inimesi läheduses pole.

Internetis sai tuhandete lemmikuks Lääne-Virumaal kaamera ette jäänud karu, kes puu najal tantsib, vahendas ETV saates "Ringvaade".

"See karu jäi rajakaamera ette, ma teadsin, et seal on karude märgistuspost, viisin puu külge kaamera ja nii ta sinna ette jäi," kirjeldas Tammeleht.

Märgistuspost on karude jaoks infovahetuspost, mistõttu jäävad kaamera ette erinevad karud. "Selle kaamera juures on ühe korra käinud põder ja ühe korra jooksis nugis läbi, aga teiste loomade jaoks see koht nii atraktiivne pole," ütles Tammeleht.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.