Lääne-Virumaal jäi salakaamera ette tantsiv karu ({{commentsTotal}})

Zooloog Egle Tammeleht pani loomade rajale kaamera, et näha, kui toredaid asju loomad teevad, kui inimesi läheduses pole.

Internetis sai tuhandete lemmikuks Lääne-Virumaal kaamera ette jäänud karu, kes puu najal tantsib, vahendas ETV saates "Ringvaade".

"See karu jäi rajakaamera ette, ma teadsin, et seal on karude märgistuspost, viisin puu külge kaamera ja nii ta sinna ette jäi," kirjeldas Tammeleht.

Märgistuspost on karude jaoks infovahetuspost, mistõttu jäävad kaamera ette erinevad karud. "Selle kaamera juures on ühe korra käinud põder ja ühe korra jooksis nugis läbi, aga teiste loomade jaoks see koht nii atraktiivne pole," ütles Tammeleht.

Toimetaja: Rutt Ernits"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Rahva Raamatus esitletakse pressifotode aastaraamatut

Kolmapäeval, 29 märtsil kell 17.30 toimub Viru keskuse Rahva Raamatu poes Eesti Pressifoto 2017 aastaraamatu esitlus.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.