Siiri Sisask: ma nagu ei mäletakski, milline ma olen olnud ({{commentsTotal}})

Siiri Sisask annab tuleval nädalal korraga välja nii enda uue luulekogu, värske plaadi ning avab ka maalinäituse. "Hommik Anuga" saates rääkis ta lähemalt enda eraklikust elust ning sellest, kuidas tema värske kunst on sündinud.

Laulja Siiri Sisask ütles "Hommik Anuga" saates, et ta ei ole end kunagi pidanud eriliseks pubi- ega grillipeolaulikuks. "Mul on keeruline suhtestuda nende võõraste inimesega, kes seal on." Ta tõi välja, et praegusel hetkel üritab ta saavutada pigem kooskõla enda isiksuse vahel. "Ma olen inimesena väga palju muutunud alates sellest vanast loomingust - kogu see metsaelu viimased 14 aastat ja raamatud, mida ma olen lugenud, need on vorminud minust midagi, tänu millele ma nagu ei mäletatakski, milline ma kunagi olin."

Tuleval nädalal esitleb Siiri Sisask ühe korraga nii enda maalinäitust, luulekogu kui ka värsket plaati. "Ma olen enda elu kujundanud niiviisi, et ma iga päev panen ennast proovile millegi uuega, mida ma ei ole enne teinud - iga päev ma loon midagi ning see ei tule iseenese sundlusega, vaid lihtsalt mõtetega. Sisak kinnitas, et ta kuulab kodus väga vähe muusikat ning istub palju vaikuses, kuna tal lihtsalt ei tule isu muusika järgi, sest tal on endal nii palju mõtteid. "Kui mul on iseendast silmini, siis ma panen vahel National Geographicu peale."

"Ma elan väga eraklikku elu ja ei lävi väga paljude inimesega," ütles Siiri Sisask ja kinnitas, et ta on enda jaoks tõmmanud juhtme seinast välja. "Ma ei taha väga palju teisega koos olla ning ma tunnen nüüdseks, et olla vaikuses omaette on minu pärisolemine."

Toimetaja: Kaspar ViilupInimesed
Heli LäätsHeli Lääts
Heli Lääts: kui hinges on kitsas, siis meri lohutab

Jaanipäeval 85aastaseks saav Heli Lääts ütles intervjuus Õhtulehele, et pole üle saanud abikaasa Peeter Sauli kaotusest kolm aastat tagasi ning et teda aitab meri.

elu
RobootikavõistlusRobootikavõistlus
Robotex jõuab esmakordselt Küprosele

Eeloleval esmaspäeval toimub tehnoloogiaalane kogupereüritus Robotex esmakordselt Küprose pealinnas Nicosias. Tegemist on esimese Robotexi üritusega väljapool Eestit.

Tele/raadio
Noorte laulu- ja tantsupidu 2011. aastal.Noorte laulu- ja tantsupidu 2011. aastal.
Noorte laulu- ja tantsupidu kajastatakse kõigis ERRi kanalites

Juuli algus toob ETV ekraanile XII noorte laulu- ja tantsupeo "Mina jään" ülekanded. 26. kuni 30. juunil on eetris traditsioonilised peo ettevalmistust näitavad 10-minutilised eelsaated "PEOLE!", mida juhivad Margus Saar, Anna Gavronski, Piret Järvis, Taavi Eilat ja väike Kase Kai Kihnust.