Siiri Sisask: ma nagu ei mäletakski, milline ma olen olnud ({{commentsTotal}})

Siiri Sisask annab tuleval nädalal korraga välja nii enda uue luulekogu, värske plaadi ning avab ka maalinäituse. "Hommik Anuga" saates rääkis ta lähemalt enda eraklikust elust ning sellest, kuidas tema värske kunst on sündinud.

Laulja Siiri Sisask ütles "Hommik Anuga" saates, et ta ei ole end kunagi pidanud eriliseks pubi- ega grillipeolaulikuks. "Mul on keeruline suhtestuda nende võõraste inimesega, kes seal on." Ta tõi välja, et praegusel hetkel üritab ta saavutada pigem kooskõla enda isiksuse vahel. "Ma olen inimesena väga palju muutunud alates sellest vanast loomingust - kogu see metsaelu viimased 14 aastat ja raamatud, mida ma olen lugenud, need on vorminud minust midagi, tänu millele ma nagu ei mäletatakski, milline ma kunagi olin."

Tuleval nädalal esitleb Siiri Sisask ühe korraga nii enda maalinäitust, luulekogu kui ka värsket plaati. "Ma olen enda elu kujundanud niiviisi, et ma iga päev panen ennast proovile millegi uuega, mida ma ei ole enne teinud - iga päev ma loon midagi ning see ei tule iseenese sundlusega, vaid lihtsalt mõtetega. Sisak kinnitas, et ta kuulab kodus väga vähe muusikat ning istub palju vaikuses, kuna tal lihtsalt ei tule isu muusika järgi, sest tal on endal nii palju mõtteid. "Kui mul on iseendast silmini, siis ma panen vahel National Geographicu peale."

"Ma elan väga eraklikku elu ja ei lävi väga paljude inimesega," ütles Siiri Sisask ja kinnitas, et ta on enda jaoks tõmmanud juhtme seinast välja. "Ma ei taha väga palju teisega koos olla ning ma tunnen nüüdseks, et olla vaikuses omaette on minu pärisolemine."

Toimetaja: Kaspar ViilupTanel Padari uue loo autoriõigusi saab osta igaüks

Tanel Padar andis välja uue singli peakirjaga "Parem veelgi", mis ilmus koostöös värske Eesti start-upiga Fanvestory, kelle abiga saab igaüks Tanel Padari tegevust toetades loo erinevatest õigustest osa saada ja nii omakorda raha teenida.

Andra Teede: mina "Õnne 13" viimast osa kirjutama ei hakka

"Õnne 13" stsenarist Andra Teede tunnistas, et tema ülimenukal seriaalil "Õnne 13" lõppu ei näe.

Eurovisioon
EBU: Ukrainat ohustab Eurovisioonilt kõrvalejäämine

Euroopa Ringhäälingute Liidu (EBU) direktor kinnitas, et kui Ukrainaga ei jõuta kokkuleppele seoses Venemaa eurolauliku Julia Samoilova esinemisega, siis võivad Ukrainale kaasneda saktsioonid.

Inimesed
Stilist Gerly Tinn kaalukaotusest: ma kavatsen oma sünnikaalu saavutada

"Ringvaates" oli külas stilist Gerly Tinn, kes rääkis sellest, kuidas ta on tänaseks kaotanud kakskümmend kilo.

elu
"Ringvaade" maitses militaarmatkatoitu

Saates sai aimu, millised on moodsad Eestis toodetud, pakendatud ja disainitud toidukaubad, mis on mõeldud sõjaväelastele metsas tarbimiseks. Näiteks peedisupp fetajuustuga.

Tele/raadio
ETV ekraanile jõuab suurejooneline MustonenFest Tel Aviv 2017

ETV toob täna ekraanile rikkaliku saate muusikafestivalist MustonenFest Tel Aviv 2017.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.