Jüri Muttika lendas läbi klaasi ({{commentsTotal}})

Uues Eesti mängufilmis "Polaarpoiss" lendab lihast ja luust inimene läbi suure aknaklaasi. Jüri Muttika tegi sama kaskadööritriki järgi.

Näitleja Kaspar Velberg lendas läbi spetsiaalse klaasimaterjali, mida rahvasuu kutsub suhkruklaasiks ja mis koosneb enamasti akrüülist, vahendas "Ringvaade".

Eesti filmis kasutati sellist materjali esimest korda just nüüd "Polaarpoisi" filmimisel, sest suhkruklaas on tavalisest klaasist palju kallim.

Klaas näeb välja nagu päris, kuid ei tekita teravaid servi ega kehavigastusi.

Kaskadöör Enar Tarmo sõnul ei ole ta end töö ajal kunagi vigastanud. "Selle asjaga on nii, et kui elektrik läheb elektrikapi juurde, siis ta võtab voolu välja või paneb kummikindad kätte, sest ta on elektrik ja ei saa kunagi särtsu."

Toimetaja: Jaanika ValkInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".