Tallinna Botaanikaaias algas tulbifestival ({{commentsTotal}})

Täna algab Tallinna Botaanikaaias viies tulbifestival, mis kestab 22. maini. Tulpide all on seal praegu 700 ruutmeetrit, kus kokku 80 erinevat tulbisorti, ent üldse on botaanikaaia kollektsioonis pea 350 liiki ja sorti tulpe.

"Ringvaates" oli külas vanemaednik Tiia Jaanus, kelle sõnul olid tulbid hämmingus, et on nii soe ja nad peavad juba mai alguses õitsema. "Taimed ei jõudnud oma pikkust veel välja kasvatada kui juba tuli õied avada, päike ja soe ilm sunnib õisi kiiremini puhkema."

Trendikaimaks tulbiks peab aednik narmastega tulbisorte, mis on hiljuti levima hakanud.

Eestis viimastel aastatel tulbiaretusega tegeletud pole.

Toimetaja: Jaanika ValkInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".