Filipp Kirkorov solvunud Vene ajakirjanikele: lubasin esimese intervjuu ETV-le ({{commentsTotal}})

Eurovisiooni tänavuse ühe favoriidi, Venemaa esindaja Sergei Lazarevi mänedžer ja võistluslaulu autor on legendaarne Filipp Kirkorov, kes vahetult pärast lauluvõistluse esimese poolfinaali lõppu kaasmaalasest ajakirjanikke Eesti Televisiooni eelistamisega pahandas.

"Me juba lubasime Eestile," rahustas Kirkorov tema ümber tunglevaid ajakirjanikke. "Kas Vene Televisioonile ei jätku teil enam jõudu?" olid kaasmaalastest ajakirjanikud pahased.

Kirkorovi sõnul tuleb lubadusi pidada ning ta oli juba kaks kuud tagasi Karmel Eiknerile lubanud Venemaa edasipääsu korral kõige esimest intervjuud just Eesti Televisioonile.

Pärast Venemaa edasipääsu Eurovisiooni, tuleb Kirkorovi sõnul nüüd kõva tööga jätkata. Sergei Lazarev ise tunnistas, et finaali edasipääs tekitas eufooria nagu oleks kõik juba läbi. "Tuleb end tagasi hoida ja mõista, et see on vaid esimene sammuke," lisas ta.

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Laulu- ja tantsupeolisi majutatakse 44 koolimajas

Laulu- ja tantsupeole saabunud lapsed ja noored ööbivad traditsiooniliselt Tallinna koolimajades. Enam kui 19 tuhat noort mahutatakse ära 44 Tallinna ja Harjumaa kooli.

Tele/raadio
KaameradKaamerad
ERR kuulutab välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks

Eesti Rahvusringhääling koostöös Eesti Filmi Instituudi ja Eesti Kultuurkapitaliga kuulutab taas välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks.