Laupäeval toimub Tartu lauluväljakul laste laulupidu "Meie panus" ({{commentsTotal}})

Aasta jooksul on kahe noore gümnasisti Merili Ginteri ja Triin Karise eestvedamisel toimunud heategevusprojekt "Väike panus, suur mõju" diabeetikutest laste toetamiseks ning sel laupäeval pannakse projektile punkt Tartu raekoja platsil toimuva laste laulupeoga.

"Nüüdseks on meil koos umbes 8000 eurot. Homsel kontserdil on võimalik helistada annetustelefonile ja sealtkaudu saab toetada diabeeti põdevaid lapsi ja noori. See on väga suur toetus meile ja diabeetikutele, kui inimesed tulevad kohale ja näitavad üles oma toetust. Kontsert algab kell 16.00," rääkis "Väike panus, suur mõju" algataja Triin Karise "Terevisioonile".

Laste laulupeol "Meie panus" osaleb üle 100 lapse erinevatest Tartu laulustuudiotest ja algklassidest, lisaks astuvad lavale Mari Jürjens ja ansambel Kruuv.

Toimetaja: Madis LaurInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.