Laupäeval toimub Tartu lauluväljakul laste laulupidu "Meie panus" ({{commentsTotal}})

Aasta jooksul on kahe noore gümnasisti Merili Ginteri ja Triin Karise eestvedamisel toimunud heategevusprojekt "Väike panus, suur mõju" diabeetikutest laste toetamiseks ning sel laupäeval pannakse projektile punkt Tartu raekoja platsil toimuva laste laulupeoga.

"Nüüdseks on meil koos umbes 8000 eurot. Homsel kontserdil on võimalik helistada annetustelefonile ja sealtkaudu saab toetada diabeeti põdevaid lapsi ja noori. See on väga suur toetus meile ja diabeetikutele, kui inimesed tulevad kohale ja näitavad üles oma toetust. Kontsert algab kell 16.00," rääkis "Väike panus, suur mõju" algataja Triin Karise "Terevisioonile".

Laste laulupeol "Meie panus" osaleb üle 100 lapse erinevatest Tartu laulustuudiotest ja algklassidest, lisaks astuvad lavale Mari Jürjens ja ansambel Kruuv.

Toimetaja: Madis Laur"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.