Kuidas hoida autojuhte erksana? ({{commentsTotal}})

Kuidas hoida autojuhte erksana? Autotootjad on juba aastakümneid mõelnud, kuidas seda korraldada. Kunagi luksusautodele kuuluvad abivahendid on nüüd olemas ka keskklassi autodel. Hannes Hermaküla käis masinate mõistust testimas.

Hermaküla testis neid auto süsteeme, mis lubavad maanteel sõitmise ohutust tõsta. Kui USA elektriauto Tesla on juba välja andnud tarkvara, mis muudab auto isesõitvaks, siis ka "Ringvaates" testitud autodel on sarnased süsteemid olemas.

Kõikide autotootjate esindajad rõhutasid, et tegemist on vaid ettevaatusabinõudega, mis aitavad autojuhil tähelepanelik olla, juhtima peab autojuht ise.

Toimetaja: Jaanika ValkInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.