Kuidas hoida autojuhte erksana? ({{commentsTotal}})

Kuidas hoida autojuhte erksana? Autotootjad on juba aastakümneid mõelnud, kuidas seda korraldada. Kunagi luksusautodele kuuluvad abivahendid on nüüd olemas ka keskklassi autodel. Hannes Hermaküla käis masinate mõistust testimas.

Hermaküla testis neid auto süsteeme, mis lubavad maanteel sõitmise ohutust tõsta. Kui USA elektriauto Tesla on juba välja andnud tarkvara, mis muudab auto isesõitvaks, siis ka "Ringvaates" testitud autodel on sarnased süsteemid olemas.

Kõikide autotootjate esindajad rõhutasid, et tegemist on vaid ettevaatusabinõudega, mis aitavad autojuhil tähelepanelik olla, juhtima peab autojuht ise.

Toimetaja: Jaanika Valk"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Rahva Raamatus esitletakse pressifotode aastaraamatut

Kolmapäeval, 29 märtsil kell 17.30 toimub Viru keskuse Rahva Raamatu poes Eesti Pressifoto 2017 aastaraamatu esitlus.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.