"Terevisioon" alustas saadet puhaste kätega ({{commentsTotal}})

Tervishoiu kõrgkooli õpilased jagavad sel kevadel juhtnööre koolilastele, kuidas õigesti käsi pesta. "Terevisiooni" saatejuht Katrin Viirpalu otsustas väikese testi viia läbi ka kolleegide seas, et uurida, kui osavad nemad kätepesemises on. 

Urmas Vaino ja Henri Laumets pidid vastama küsimustele: "kas koduses tualetis käies peab käsi pesema" või "kas käsi tohib pesta vaid viis korda päevas".

Selleks, et "Terevisiooni" vaatajad kätepesemise aga täiesti selgeks saaksid, näitas Vaino otse-eetris ette, kuidas käed vee all puhtaks pesta. Juhtnööre jagas kaassaatejuht Katrin Viirpalu.

Toimetaja: Rutt Ernits"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.