Millised olid Eesti delegatsiooni meeleolud pärast esimest poolfinaali? ({{commentsTotal}})

Karmel Eikner käis pärast esimest poolfinaali uurimas, kuidas Eesti delegatsiooni liikmed ennast tunnevad ja millised meeleolud valitsevad.

"Alati juhtub see, mis peab juhtuma. Järelikult minu aeg veel tuleb, võib-olla ma ei olnud selleks veel valmis, no kes teab? Ma olen väga õnnelik, kõik sujub väga hästi. Mul ei olnud tegelikult üldse närvi. Mul olid kõik mulle kallid inimesed seal ja mõtlesin nendele ja siis mul läks närv järsku ära. Ma loodan, et Eesti rahvas ei olnud minu peale vihane, et ma neid finaali ei viinud, sest et tegelikult Eesti rahvas valis mind siia ja mina andsin endast tõesti parima," jagas Jüri Pootsmann oma emotsioone.

Stig Rästa leiab, et Eesti muusikud on vahel nagu Eesti sportlased, et valmistavad kõvasti ette, aga ei jõua kuskile ning talle tundub, et pigem tuleks teha tantsumuusikat kui sellist klassikalist rokki või poppi.

"Ma arvan, et need võidulood, mis on olnud Eurovisioonil, need on ikkagi olnud sellised detailideni läbi mõeldud ja läbi lihvitud ja esitatud täiesti fenomenaalselt hästi. Et kui neid võidulugusid vaadata ja analüüsida, siis see on olnud suurepärane. Aga eks me oleme sinna teel ja nagu ürituse peakorraldaja ütles, et ükskord Eesti kindlasti võidab ka tänu sellele, et me lihtsalt võtame seda asja nii tugevalt ette," ütles Mart Normet.

Toimetaja: Madis LaurInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".