Julia Saar püsimeigist: see on sarnane tätoveerimisega ({{commentsTotal}})

Julia Saar võitis hiljuti Hollandis Rotterdamis toimunud rahvusvahelisel võistlusel Worldwide Eyebrow Festival püsimeigi ühes nominatsioonis kolmanda koha. "Ringvaate" stuudiosse oli ta võtnud modellina kaasa Kristel Mardisoo, kes on tema juures juba kuus aastat püsimeiki tegemas käinud.

Julia Saar selgitas, et erinevalt tavalisest meigist tehakse püsimeik kaheks kuni kolmeks aastaks, vahendas "Ringvaade". "Põhiliselt tehakse kulme, mis on kõige populaarsem, aga võimalik on teha ka huuli ja silmi." Ta tõi välja, et kuigi seda võib võrrelda tätoveerimisega, siis annab tehtud tööd ikkagi parandada. "Püsimeiki saab ka eemaldada ning selleks on erinevaid protseduure."

Põhiline erinevus tätoveerimisest on see, et tätoveeringute puhul kasutatakse säilitusainetega tinti. "Kui on säilitusained, siis püsib maaling igavesti, aga need kulmud kuluvad mõne aastaga ära."

Kristel Mardisoo on Julia Saare juures püsimeigi saatnud juba mitmel korral. "Esimest korda käisin kuus aastat tagasi ning nüüdseks olen seda korduvalt värskendanud." Põhiliseks põhjuseks, miks ta seda teeb, peab ta mugavust. "Kui ma teismeline olin, siis ma kitkusin ka enda kulmud väga hõredaks - kuus aastat tagasi Juliaga tutvudes küsis ta, miks mu kulmud sedavõrd halvas seisukorras on ning kutsus mind enda juurde."

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: Ringvaade"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Rahva Raamatus esitletakse pressifotode aastaraamatut

Kolmapäeval, 29 märtsil kell 17.30 toimub Viru keskuse Rahva Raamatu poes Eesti Pressifoto 2017 aastaraamatu esitlus.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.