Julia Saar püsimeigist: see on sarnane tätoveerimisega ({{commentsTotal}})

Julia Saar võitis hiljuti Hollandis Rotterdamis toimunud rahvusvahelisel võistlusel Worldwide Eyebrow Festival püsimeigi ühes nominatsioonis kolmanda koha. "Ringvaate" stuudiosse oli ta võtnud modellina kaasa Kristel Mardisoo, kes on tema juures juba kuus aastat püsimeiki tegemas käinud.

Julia Saar selgitas, et erinevalt tavalisest meigist tehakse püsimeik kaheks kuni kolmeks aastaks, vahendas "Ringvaade". "Põhiliselt tehakse kulme, mis on kõige populaarsem, aga võimalik on teha ka huuli ja silmi." Ta tõi välja, et kuigi seda võib võrrelda tätoveerimisega, siis annab tehtud tööd ikkagi parandada. "Püsimeiki saab ka eemaldada ning selleks on erinevaid protseduure."

Põhiline erinevus tätoveerimisest on see, et tätoveeringute puhul kasutatakse säilitusainetega tinti. "Kui on säilitusained, siis püsib maaling igavesti, aga need kulmud kuluvad mõne aastaga ära."

Kristel Mardisoo on Julia Saare juures püsimeigi saatnud juba mitmel korral. "Esimest korda käisin kuus aastat tagasi ning nüüdseks olen seda korduvalt värskendanud." Põhiliseks põhjuseks, miks ta seda teeb, peab ta mugavust. "Kui ma teismeline olin, siis ma kitkusin ka enda kulmud väga hõredaks - kuus aastat tagasi Juliaga tutvudes küsis ta, miks mu kulmud sedavõrd halvas seisukorras on ning kutsus mind enda juurde."

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: RingvaadeInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.