Tuuli Rand ja Laura Põldvere valisid oma Eurovisiooni lemmikud ({{commentsTotal}})

Täna hommikul olid "Terevisioonis" külas lauljatarid Tuuli Rand ja Laura Põldvere, kes valisid välja enda lemmikud Eurovisiooni poolfinaalistidest.

Sandhja "Sing It Away" - Soome 

"Minul alguses peale hakkas see lugu kuidagi toimima, kusjuures salm võib-olla isegi nii köitev ei ole, aga refrään paraku jäi meelde," ütles Laura loo kohta. Tuuli Rand lisas, et seda Soome lugu võiks ta ka ise hea meelega laval laulda.

Dami Im "Sound Of Silence" - Austraalia 

"Ta oli huvitav laul, kuidagi teistmoodi mõjus kõikide nende teiste vahel. See naisterahva välimus, hästi värske nägu. Mul on hea meel, et Eurovisioonile on hakanud tagasi tulema hästi tugeva meloodilise liiniga lood, see aasta oli neid väga palju ja Austraalia paistis väga esile."

 

 

Toimetaja: Madis LaurInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.