Tuuli Rand ja Laura Põldvere valisid oma Eurovisiooni lemmikud ({{commentsTotal}})

Täna hommikul olid "Terevisioonis" külas lauljatarid Tuuli Rand ja Laura Põldvere, kes valisid välja enda lemmikud Eurovisiooni poolfinaalistidest.

Sandhja "Sing It Away" - Soome 

"Minul alguses peale hakkas see lugu kuidagi toimima, kusjuures salm võib-olla isegi nii köitev ei ole, aga refrään paraku jäi meelde," ütles Laura loo kohta. Tuuli Rand lisas, et seda Soome lugu võiks ta ka ise hea meelega laval laulda.

Dami Im "Sound Of Silence" - Austraalia 

"Ta oli huvitav laul, kuidagi teistmoodi mõjus kõikide nende teiste vahel. See naisterahva välimus, hästi värske nägu. Mul on hea meel, et Eurovisioonile on hakanud tagasi tulema hästi tugeva meloodilise liiniga lood, see aasta oli neid väga palju ja Austraalia paistis väga esile."

 

 

Toimetaja: Madis LaurTerasmikrofoni pälvis Juss Haasma

Juba neljandat aastat jagab "Ringvaate" toimetus rahvusvahelise teatripäeva eel välja Terasmikrofoni preemia, mille pälvib nende saates põnevamaid intervjuusid andnud näitleja või lavastaja. Sel korral sai auhinna endale Juss Haasma.

Eesti passi saanud Ruslan Trochynskyi: ootasin sinist, aga on punane

Värskelt Eesti kodakondsuse saanud Ruslan Trochynskyi rääkis, kuidas on möödunud kaks kuud Eesti passiga.

Inimesed
Kohus saatis räppar Beebilõusta pooleks aastaks vangi

Harju maakohus mõistis Beebilõustana tuntud räppari Andrus Elbingu neljapäeval süüdi röövis ning karistas teda osaliselt reaalse vangistusega.

elu
Jõgeva padjalahingul loodetakse taas Guinnessi rekordit püstitada

Homme peetakse Jõgeval teist korda maha maailma suurim padjalahing.

Tele/raadio
"Plekktrumm" juhatab sisse Tartu ülikooli rektori valimise

27. märtsil on "Plekktrummis" külas Tartu ülikooli üliõpilaskonna esimees Reelika Alunurm, kellega räägitakse õppimise rollist tänapäeva üliõpilastele.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.