Normet: Jüri tunneb ennast päris enesekindlalt ({{commentsTotal}})

ERR-i meelelahutussaadete toimetuse juht, Eesti delegatsiooni juht Eurovisioonil Mart Normet rääkis "Terevisioonile", millised meeleolud valitsevad tänaõhtuse poolfinaali eel.

"Uskumatu küll, aga Jüri tunneb ennast päris enesekindlalt. Ei taha küll ära sõnuda, aga seda on tõesti päris hea teada, et temal on küll kõik korras. Ülejäänud võivad siin närveerida või teha mida iganes, aga tema toonus on väga hea," kommenteeris Normet.

Tema sõnul teist sellise kõla ja astumisega lugu seal pole ja tegemist on Eesti rahva pool tehtud väga hea valikuga, mis peaks jätma kindlasti väga hea mulje ning see oleks üllatus, kui lugu finaali edasi ei pääseks.

Toimetaja: Madis LaurInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".