Normet: Jüri tunneb ennast päris enesekindlalt ({{commentsTotal}})

ERR-i meelelahutussaadete toimetuse juht, Eesti delegatsiooni juht Eurovisioonil Mart Normet rääkis "Terevisioonile", millised meeleolud valitsevad tänaõhtuse poolfinaali eel.

"Uskumatu küll, aga Jüri tunneb ennast päris enesekindlalt. Ei taha küll ära sõnuda, aga seda on tõesti päris hea teada, et temal on küll kõik korras. Ülejäänud võivad siin närveerida või teha mida iganes, aga tema toonus on väga hea," kommenteeris Normet.

Tema sõnul teist sellise kõla ja astumisega lugu seal pole ja tegemist on Eesti rahva pool tehtud väga hea valikuga, mis peaks jätma kindlasti väga hea mulje ning see oleks üllatus, kui lugu finaali edasi ei pääseks.

Toimetaja: Madis Laur"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Rahva Raamatus esitletakse pressifotode aastaraamatut

Kolmapäeval, 29 märtsil kell 17.30 toimub Viru keskuse Rahva Raamatu poes Eesti Pressifoto 2017 aastaraamatu esitlus.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.