Vaata, millise südamliku üllatuse sai Monika Tamla poegadelt ({{commentsTotal}})

Tänase emadepäeva puhul oli saates "Hommik Anuga" külas "Aktuaalse kaamera" uudisteankur Monika Tamla, kes lisaks kahele täiskasvanud pojale kasvatab ka kahe ja poole kuu vanust Franki. Pojad tegid saates üllatuse, mis emale pisarad silma tõi.

Tamla sõnul on emadepäev tema peres tähtsal kohal. "Mul on hea meel, kui mind meeles peetakse, aga ma pean meeles ka oma ema."

Sel aastal tuleb emadepäev Tamlate peres aga hoopis teistmoodi, kuna kaks ja pool kuud tagasi sündis poeg Frank Richard. Noorima poja sünd oli Monika sõnul suur üllatus, kuna vanemad lapsed on mõlemad juba täiskasvanud.

"Laias laastus on reaktsioonid olnud kahte tüüpi - tunnustuvad ja imekspandavad," selgitas Monika inimeste suhtumist lapse saamisse pärast 40. eluaastat. "Õnneks minu kõrvu on rohkem neid tunnustavaid jõudnud. Aga jah, paljude jaoks on see väga imelik, ohtlik või napakas, et 40. aastates naine, kellel on täiskasvanud lapsed, otsustab veel ühe lapse saada. Igaühel on õigus oma arvamusele," lisas Tamla.

Monika pojad Silver ja Sander on ema sõnul väikese Franki suurimad fännid. Pojad tulid ema ka saatesse üllatama, mis Monikale suisa pisarad silma tõi. Naine ise naeris, et viimasel ajal lähevad tal silmad kergesti iga asja peale märjaks.

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".