Mart Normet: Eesti ja Läti on Eurovisiooni kõige vaesemad riigid ({{commentsTotal}})

Eurovisiooni esimene poolfinaal, kus osaleb ka Jüri Pootsmann, stardib 10. mail. Marko Reikop rääkis Mart Normetiga ning käis värskelt lavalt maha astunud Jüri Pootsmannil kaameraga vastas.

Mart Normeti sõnul ongi Eestis õige Eurovisioon, sest nende enda kodumaine laulukonkurss on nii populaarne nagu ei kusagil mujal. Sel aastal tõusis Eesti tänu Saku Suurhalli edule suuruselt kolmandaks Eurovisiooni finaalidest, ütles ta "Ringvaatele".

Sissepääsust lavale jõudmiseks läheb aega pool tundi, ruum on nii suur, et seal võib kõndida kilomeetreid ning ära eksida.

Eurovisiooni melu on Pootsmanni sõnul tunda kogu aeg, sest igal pool on Eurovisiooni sildid ning melu käib ka proovi ajal. "Tahaks juba seda tunnet kui rahvas siin saalis sees on."

Tossu ei kasuta Eesti ka sel aastal. "Meil ei ole peaaegu mitte ühelgi aastal tossu, sest toss maksab raha. Ma arvan, et Eesti ja Läti on kõige vaesemad Eurovisiooni riigid," ütles Normet. Lavashow jaoks meil raha ette nähtud ei ole.

Pootsmann on aga kindel, et Eesti jõuab finaali. "Kõik läheb väga hästi, ma olen täiesti kindel, mis seal ikka juhtuda saab. Proove oleme teinud, Saku Suurhalli kogemus on olemas, suurele rahvale meeldib mulle esineda," ütles Pootsmann.

Kaarditrikki Pootsmann aga veel ei paljasta.

Toimetaja: Jaanika ValkInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.