Vaata, kuidas valmib emadepäevaks üks ilus lillekimp ({{commentsTotal}})

Väljas on suur kevad ja peenrad juba värvilisi lilli täis. Kuidas neist ilusat kimpu emadepäevaks seada ja millised on uusimad lilletrendid, seda käis uurimas "Maahommik".

Leeri lillepoe peremees Marek Jakobi soovitab emadepäevaks näiteks roosasid tulikaid ja pojenge. Üheks eriliseks lillekimbuks valis Marek välja ka mustikavarsi, tulpe ja hüatsinte.

Ise näiteks metsalilledest kimpu tehes võiks jälgida, kas varsi asetatakse spiraalselt või paralleelselt üksteise kõrvale. Tumedamad toonid võiks jääda pigem kimbu keskele ning õrnemad ja õhulisemad materjalid äärepoole.

Enne lillede vette panekut, tuleb kindlasti vartele teha ka viltune lõige, puitunud vartele pikemalt kui teistele.

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Laulu- ja tantsupeolisi majutatakse 44 koolimajas

Laulu- ja tantsupeole saabunud lapsed ja noored ööbivad traditsiooniliselt Tallinna koolimajades. Enam kui 19 tuhat noort mahutatakse ära 44 Tallinna ja Harjumaa kooli.

Tele/raadio
KaameradKaamerad
ERR kuulutab välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks

Eesti Rahvusringhääling koostöös Eesti Filmi Instituudi ja Eesti Kultuurkapitaliga kuulutab taas välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks.