Galerii: Heategevuslik koolinoorte teatejooks Kadriorus ({{commentsTotal}})

Tuhanded Eesti lapsed jooksid täna teatejooksu, et kosutada oma tervist ja aidata kahte oma eakaaslast, kes vajavad kõndimiseks abivahendeid. Pealinnas hõivasid lapsed jooksmiseks lisaks tükikesele Kadrioru pargist kogunisti terve presidendilossi esise.

President Toomas Henrdrik Ilves tunnistas, et tal heategevusjooksu üle hea meel, vahendas "Aktuaalne kaamera".

"Mul on tõesti hea meel, et teatejooks on lõpuks jõudunud Kadrioru lossi ette. Ma olen alati arvanud, et te peaksite seda siin tegema. See, mida te teete, on üks õilsamaid üritusi, milles ma osalen igal aastal," ütles Ilves.

Heategevusjooksuga kogutud raha jaguneb kahe väikese patsiendi vahel. Pool läheb 6-aastase Kose tüdruku Kertu, teine 4-aastase Tallinna tüdruku Uljana ravi toetuseks. Uljana oli jooksu ka vaatamas ja nautis ema kinnitusel enda ümber keerlevat melu väga. Uljana ema hindab saadavast rahast veel olulisemaks jooksu informeerivat aspekti, et tserebraalparalüüs pole nakkav haigus.

"Sellest on vaja rääkida ja anda teada, et selline haigus on, sellega saab hakkama, sellega inimesed elavad ja päris kenasti," ütles Uljana ema Olga Ivanova.

Heategevuslik teatejooks toimus 11. korda.

 

Toimetaja: Aleksander KrjukovInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.