Eesti Laul 2017 piletid on nüüd müügil ({{commentsTotal}})

Eesti Laul
Eesti Laul Autor/allikas: Renee Altrov

Eesti Laul 2016 võitja Jüri Pootsmann on Stockholmis, et anda viimast lihvi laulule "Play", millega ta esindab Eestit tänavusel Eurovisiooni lauluvõistlusel. Kuigi Eurovisioonini on veel mõned päevad aega, on juba alates tänasest müügil järgmise aasta Eesti Laulu piletid.

Eesti Laul 2016 oli suurem kui kunagi varem ning publiku huvi oli tõeliselt suur - Saku Suurhalli saal oli viimseni välja müüdud. Seetõttu jõudsid järgmise aasta suurvõistluse piletid aegsasti müügile, et kõik huvilised saaksid endale parimad kohad juba praegu välja valida.

Eesti Laulu peaprodutsent Mart Normet kinnitas, et Eesti Laul on aastatega üha populaarsemaks kasvanud ning publiku huvi on lausa uskumatult suur. "Minu teada oleme me nüüd esimene riik, kes paneb oma lauluvõistluse finaali piletid nii vara müüki. See on pretsedent, me teeme ajalugu," rõõmustas ta.

Publiku toetus on kõikidele Eesti Laulu finaalis osalevatele artistidele ülioluline. Tänavuse võitja Jüri Pootsmanni sõnul on Eesti Laul justkui minieurovisioon, mis annab suurepärase ettevalmistuse päris Eurovisiooniks. Seejuures on just saalis viibivad fännid need, kes annavad esinejale jõudu maksimaalselt panustada.

Eesti Laul 2017 finaal toimub Saku Suurhallis 4. märtsil. Finaali piletid on Piletilevis müügil alates tänasest.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.