Eesti Laul 2017 piletid on nüüd müügil ({{commentsTotal}})

Eesti Laul Autor: Renee Altrov

Eesti Laul 2016 võitja Jüri Pootsmann on Stockholmis, et anda viimast lihvi laulule "Play", millega ta esindab Eestit tänavusel Eurovisiooni lauluvõistlusel. Kuigi Eurovisioonini on veel mõned päevad aega, on juba alates tänasest müügil järgmise aasta Eesti Laulu piletid.

Eesti Laul 2016 oli suurem kui kunagi varem ning publiku huvi oli tõeliselt suur - Saku Suurhalli saal oli viimseni välja müüdud. Seetõttu jõudsid järgmise aasta suurvõistluse piletid aegsasti müügile, et kõik huvilised saaksid endale parimad kohad juba praegu välja valida.

Eesti Laulu peaprodutsent Mart Normet kinnitas, et Eesti Laul on aastatega üha populaarsemaks kasvanud ning publiku huvi on lausa uskumatult suur. "Minu teada oleme me nüüd esimene riik, kes paneb oma lauluvõistluse finaali piletid nii vara müüki. See on pretsedent, me teeme ajalugu," rõõmustas ta.

Publiku toetus on kõikidele Eesti Laulu finaalis osalevatele artistidele ülioluline. Tänavuse võitja Jüri Pootsmanni sõnul on Eesti Laul justkui minieurovisioon, mis annab suurepärase ettevalmistuse päris Eurovisiooniks. Seejuures on just saalis viibivad fännid need, kes annavad esinejale jõudu maksimaalselt panustada.

Eesti Laul 2017 finaal toimub Saku Suurhallis 4. märtsil. Finaali piletid on Piletilevis müügil alates tänasest.

Toimetaja: Rutt Ernits"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.