"Klassikatähed 2013" osalejat ründasid piraajad ({{commentsTotal}})

Pianist Johan Randvere oli parasjagu kontserttuuril Boliivias kui teda ründasid ujumiskohas piraajad.

Kohalik giid viis grupi järve äärde, kus tema sõnul oli ohutu ujuda. Kuigi piraaja hammustused on valusad ning nad ampsavad üsna suure tüki, siis Randvere sõnul oli kõige šokeerivam mõte, et kala päriselt üritabki teda süüa," vahendas "Ringvaade".

Pärast šokki väljus pianist kiiresti veekogust ning ta sõidutati autokastis traumapunkti. "Indiaaninaine tuli vaatas mu haava, hakkas naerma ja ütles, et suren ära."

Eesti arstid olid kergelt üllatunud, et eestlane piraajahammustusega haiglasse tuleb, kuid tõdesid, et tegemist on siiski tavalise haavaga.

Johan Randvere osales Klassikatähtede saates 2013. aastal. Saates osalemise kogemus on tema sõnul väga hästi mõjunud, näiteks tunneb ta end otse-eetris väga mugavalt.

Boliivias käis ta esinemas ansambliga Heinavanker. Seal toimus suur muusikafestival, kus ansambel oli ainus Ida-Euroopa esindaja.

Toimetaja: Jaanika ValkInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.