"Klassikatähed 2013" osalejat ründasid piraajad ({{commentsTotal}})

Pianist Johan Randvere oli parasjagu kontserttuuril Boliivias kui teda ründasid ujumiskohas piraajad.

Kohalik giid viis grupi järve äärde, kus tema sõnul oli ohutu ujuda. Kuigi piraaja hammustused on valusad ning nad ampsavad üsna suure tüki, siis Randvere sõnul oli kõige šokeerivam mõte, et kala päriselt üritabki teda süüa," vahendas "Ringvaade".

Pärast šokki väljus pianist kiiresti veekogust ning ta sõidutati autokastis traumapunkti. "Indiaaninaine tuli vaatas mu haava, hakkas naerma ja ütles, et suren ära."

Eesti arstid olid kergelt üllatunud, et eestlane piraajahammustusega haiglasse tuleb, kuid tõdesid, et tegemist on siiski tavalise haavaga.

Johan Randvere osales Klassikatähtede saates 2013. aastal. Saates osalemise kogemus on tema sõnul väga hästi mõjunud, näiteks tunneb ta end otse-eetris väga mugavalt.

Boliivias käis ta esinemas ansambliga Heinavanker. Seal toimus suur muusikafestival, kus ansambel oli ainus Ida-Euroopa esindaja.

Toimetaja: Jaanika Valk"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.